BZWBK – zarządzaj swoimi pieniędzmi na telefonie

Smartfony tak mocno zakorzeniły się w naszym życiu, że wielu teraz nie wyobraża sobie dnia bez zrobienia czegoś na nim. Wielu używa go tylko do komunikacji z innymi, bo właściwie do tego służy telefon. Okazuje sie jednak, że inni korzystają ze swojego smartfona po to, by zarządzać swoim czasem oraz wieloma innymi rzeczami. Można już zarządzać własnymi pieniędzmi. To już nie organizer, a zarządzanie prawdziwymi pieniędzmi na prawdziwym koncie, a konkretniej koncie w BZWBK.

Przedstawiamy więc aplikację o nazwie BZWBK24 mobile. Co ona oferuje? Bardzo dużo jak na zwyklłą aplikację, która ma dostęp z telefonu do prawdziwych pieniędzmi. Podstawową funkcją jest oczywiście możliwość sprawdzenia sald swoich rachunków. To można zobaczyć bez problemu również na stronie internetowej banku. Tutaj możemy jednak sprawdzić szczegóły wszystkich przelewów wraz z najdokładniejszymi dostępnymi danymi. Najlepsze jednak przed nami, bo dzięki teje aplikacji będziemy mogli… wykonywać przelewy! Teraz będzie można juz w praktycznie każdym miejscu w Polsce dokonać przelewu, jesli będziemy musieli akurat to zrobić. Wiadomo, że nie zawsze mamy czas usiąść do laptopa, czy też komputera i wykonać odpowiednie opłaty np. rachunki. Możemy także założyć lokatę wprost z naszego telefonu, zmienić PIN oraz hasło czy też sprawdzić aktualne kursy walut. Mnóstwo przydatnych rzeczy.

Jeśli jeszcze nie macie konta w BZWBK, a dopiero będziecie chcieli to uczynić, to warto skorzystać z dostępnej opcji DEMO, która pokaże nam dokładnie wszystkie funkcje w praktyce, bo przedstawia nam wirtualne konta.

Jeśli chodzi o samo wykonanie aplikacji, to mozna powiedzieć, że jest ono wzorowe. Nigdy nie miałem problemów z jakimkolwiek zawieszeniem się programu, czy też spowolnionym działaniem. Wszystko zawsze sprawnie. Interfejs jest bardzo przejrzysty, a więc każdy powinien sobie dać radę.

Aplikacja dostępna w Google Play, App Store za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button