Big Win Hockey – hokejowa gra online

W minioną niedzielę zakończyły się hokejowe mistrzostwa świata. Oglądając rozgrywki najlepszych zawodników występujących na lodzie, postanowiliśmy, że znajdziemy w Google Play grę, w której będziemy mogli spróbować swoich sił jako hokeiści albo chociaż trenerzy jakiejś drużyny. I tak właśnie natrafiliśmy na aplikację Big Win Hockey, o której postaramy się napisać coś więcej w dalszej części tego wpisu.

Opisywany przez nas mobilny produkt nie jest tradycyjnym menedżerem sportowym. A wszystko dlatego, że rozgrywka w nim opiera się tylko i wyłącznie na spotkaniach online.

Siłę swojej drużyny udowadniamy więc nie z drużyną komputera, lecz ekipą prowadzoną przez innego Androidowca z innego zakątka świata. Dlatego właśnie Big Win Hockey nie jest grą, którą możemy polecić osobom, mającym ograniczony dostęp do Internetu w swoim telefonie.

To, co przede wszystkim wyróżnia produkcję Hothead Games od innych podobnych gier, to sposób, w jaki zarządza się drużyną. Otóż w Big Win Hockey nasza rola – jako menedżera – nie opiera się tylko na ustalaniu składu, lecz także na…wyborze specjalnych kart umiejętności.

Kilka podstawowych kart otrzymujemy już na początku gry. Z biegiem czasu pakiet basic może jednak nie wystarczać i dlatego właśnie przydają się monety, które – gdy odnosimy sukcesy – dostajemy od fanów prowadzonej przez nas ekipy hokejowej (istnieje też opcja wykupienia pakietu za prawdziwą gotówkę).

Mimo że interfejs Big Win Hockey wygląda bardzo ładnie, nie można tego samego powiedzieć o oprawie graficznej zastosowanej podczas podglądu meczu. Na szczęście w grze istnieje możliwość natychmiastowego wyświetlenia wyniku danej rywalizacji.

Hokejową produkcję studia Hothead Games można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Jeżeli jednak gra Was wciągnie, to najprawdopodobniej będziecie zmuszeni wydać w niej kilka dolarów na karty umiejętności dla swoich podopiecznych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button