Skyrex – kula w niebezpieczeństwie!

Skyrex z pozoru wygląda na grę, jakich w Google Play całe mnóstwo. Dlaczego więc zdecydowałem się o niej wspomnieć? Przede wszystkim ze względu na jej klimat, który wbrew pozorom jest, według mnie, nie do przerobienia!

Skyrex przychodzi nam kierować kulą znajdującą się w pewnej fabryce z niebezpiecznymi środkami. Nasze zadanie do wytłumaczenia jest proste – musimy wspomnianym wirtualnym przedmiotem w taki sposób się obchodzić, by ten dotarł do końca planszy, nie wpadając w żadną z pułapek. Proste to na pewno nie jest, ale do zrobienia. Szczególnie, gdy dojdzie się już do pewnej wprawy.

Opisywana produkcja oferuje 30 poziomów do przejścia. Każdy z nich odbywa się w tajemniczym miejscu przypominającym nieco opuszczoną fabrykę z niebezpiecznymi środkami rodem z amerykańskiego filmu o seryjnych mordercach. Przeszkadzajek do przechytrzenia jest całe mnóstwo począwszy od zwykłych ubytków w podłodze, a kończąc na żrących substancjach.

Skyrex charakteryzuje się bardzo dobrą fizyką odwzorowującą zachowanie kuli. Na uwagę zasługuje również fakt, iż w grze dostępny jest globalny ranking najwyższych wyników.

Wizualnie Skyrex bardzo przypadł mi do gustu. Nie powiem, widziałem lepiej wyglądające apki. Najważniejsze jednak, że nie widać graficznych niedoskonałości na pierwszy rzut oka, a oferowana w grze rozgrywka potrafi wciągnąć i to na naprawdę długo.

Z racji tego, że Skyrex jest grą darmową – polecam ją każdemu, kto ma obecnie chwilę wolnego czasu i chciałby wypróbować swoją zręczność i spryt.

Skyrex do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button