Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #132

W dniu dzisiejszym Androidowe Okazje będą sprawiedliwie podzielone. Dwie gry bowiem nabędziecie okazyjnie za darmo, a kolejne dwie za 40% swojej wartości. Mowa tutaj o darmówkach: Smuggle Truck (przecena z $3,99 na zero), oraz Jack Lumber (przecena z $2,99 na zero), oraz o dwóch Syberiach: Syberia (przecena z $4,99 na $1,99, czyli około 8,79 PLN), oraz Syberia 2 (przecena z $4,99 na $1,99, czyli około 8,79 PLN).

Smuggle Truck

Smuggle Truck to wyścigówka, w której do przejechania mamy całą masę poziomów o zróżnicowanym wyglądzie i przeszkodach. Grafika produkcji malowana jest ręcznie, więc można spokojnie powiedzieć, że patrzy się w ekran, jak w malowane wrota :)

Dzięki edytorowi poziomów, mamy okazję pokazać się z kreatywnej strony i stworzyć dla siebie i innych nowe plansze, wykorzystując takie bajery jak rakiety, TNT, oraz inne. Nie obejdzie się także bez achievementsów :)

Przecena z $3,99 na zero. Pobierz w Google Play.

 

 

Jack Lumber

Jack Lumber to gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę drwala, czyli mówiąc inaczej – ścinamy drzewka w możliwie najlepszy sposób :)

Nasz cel to jak najszybsze rozwalanie wyskakujących na ekran pni drzew. Podczas zabawy i cięcia musimy uważać na zwierzaki i inne niż kawałki drewna przeszkody – one mogą zrobić nam krzywdę :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w Google Play.

Syberia i Syberia 2

Syberii raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Znana gra przygodowa podbija serca graczy na całym świecie. Jeżeli macie ochotę dołączyć do pokaźnego grona fanów, darujcie sobie zakup paczki czipsów i przeznaczcie kilka złotych na okazyjny zakup gry.

Do zgarnięcia są dwie części Syberii – pierwsza, oraz druga. Autorzy poszli nam na rękę, bowiem wycenili w taki sam sposób obie produkcje – jedna i druga została przeceniona o 60%. Oznacza to mniej więcej tyle, że za niecałe 5 złociszy można zgarnąć pełną wersję przygodóweczki :)

Przecena z $4,99 na $1,99, czyli około 8,79 PLN.

Pobierz w Google Play Syberia.

Pobierz w Google Play Syberia 2.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button