Tiki Monkeys – zamiast owoców, można posiekać… małpki

Kojarzycie prawdziwy mobilny klasyk o nazwie Fruit Ninja? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bowiem przestawimy Wam dzisiaj grę bardzo do niego podobną, lecz dużo bardziej wciągającą i dającą zdecydowanie więcej możliwości. Zainteresowani? W takim razie nie trzymamy Was już dłużej w napięciu – poznajcie apkę Tiki Monkeys.

tiki

Tiki Monkeys wcielamy się w postać piratów, którzy muszą zmierzyć się ze złośliwymi małpkami broniącymi skarbu pełnego złota i innych drogocennych przedmiotów. Choć główni bohaterowie gry nie wyglądają przerażająco, nie mają drewnianych nóg ani przepasek na oczy – zabawy jest co niemiara, nawet jeśli czasy dzieciństwa ma już się dawno za sobą.

Naszym głównym zadaniem w grze jest śrubowanie rekordów. Konto punktowe powiększa się za każdym razem, gdy pokonamy małpkę. Zwierzątka niszczymy, przepoławiając je palcem. Oczywiście, po pokonaniu wroga możemy liczyć nie tylko na wewnętrzną satysfakcję, lecz także złote monety.

tiki1

Wirtualne pieniądze stworzone na potrzeby gry potrafią przydać się w sklepiku, gdzie dostępnych mamy wiele dodatków. Poza specjalnymi strojami dla piratów, dostępne są w nim także power-upy, które dają nam, między innymi, możliwość zdobywania podwójnej ilości monet oraz używania nieco bardziej wytrzymałego miecza. Znalazło się też miejsce dla tajemniczych pudełek z nagrodami.

Choć rozgrywka w Tiki Monkeys wydaje się być dosyć nudna, wciągnęła mnie na naprawdę wiele minut. Bardzo lubiłem grać we Fruit Ninja, lecz brakowało mi tam motywacji do dalszych działań. Tutaj ani razu nie miałem tego typu problemu, co powinno zainteresować każdego, komu gry bardzo szybko się nudzą.

Czy Tiki Monkeys pod względem audiowizualnym spisuje się równie dobrze? Uważam, że tak. Apka jest kolorowa, a rozgrywkę w niej umilają miłe dla ucha dźwięki. Nawet najbardziej wybredni nie będą narzekać.

Gdybym miał cokolwiek zmienić w Tiki Monkeys, z pewnością zająłbym się mikropłatnościami. Kazałbym zapłacić graczom kilka dolców za grę, ale później już dał im spokój z pieniędzmi. Cóż, niestety, producentem nie jestem.

Gra dostępna jest nie tylko w AppStore, lecz również i w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button