6obcy – poznaj nowych ludzi!

Zyskiwanie nowych znajomości, przyjaźni i kontaktów to bardzo ważna część naszego życia. Ale co jeśli wszystkie kluby w mieście pozamykają, albo po prostu nie chce się nam ruszyć tyłka z łóżka, a wszyscy znajomi na Facebook’u są albo zajęci, albo ich po prostu nie ma? Z ratunkiem przybywa nam ekipa programistów z 6obcy.pl – portalu, gdzie możemy rozmawiać z kompletnie nieznajomymi osobami.

Aplikacja 6obcy na telefon z Androidem zapewnia nam całkiem pokaźną bazę użytkowników- zawsze w okolicach 1500 lub więcej ludzi o unnamedwszelakich zainteresowaniach. Wystarczy kliknąć przycisk „Połącz z obcym” i algorytm zaraz połączy nas z nieznajomą osobą. Co jednak, jeśli nie mamy za bardzo o czym rozmawiać, albo wszystkie tematy się już po prostu wyczerpały i zapadła niezręczna cisza? Twórcy przygotowali nam wyjście z sytuacji- magiczną kostkę, która rzuci nam propozycję tematu do rozmowy- czy będzie to piosenka, która aktualnie opisuje wasze nastroje, czy też jakiś ciekawy fakt naukowy godny przedyskutowania. Nie da się tutaj nudzić!

Program został wykonany wzorowo, jest to świetna konwersja strony WWW na telefony z Androidem. Aplikacja nie wiesza się, lecz czasem występują opóźnienia w dostarczaniu naszej wiadomości, co niekiedy potrafi odstraszyć potencjalnego rozmówcę. Szkoda, że nie działa także obrót ekranu (przynajmniej na moim telefonie Samsung Galaxy Ace I), przyśpieszyłoby to niekiedy wpisywanie wiadomości do zniecierpliwionego towarzysza rozmowy

Aplikacja 6obcy jest godna polecenia, szczególnie, kiedy nam się nudzi. Czasem można trafić na naprawdę intrygujących ludzi. Pamiętajcie jednak, żeby zachować ostrożność- nigdy nie wiecie, kto siedzi po drugiej stronie!

Program dostępny w Google Play za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button