Block Puzzle – układanka, która uzależnia!

Klocki towarzyszą nam od najmłodszych lat naszego dzieciństwa, a do cyfrowej postaci przeniósł je nieśmiertelny Tetris. Od pokoleń uczą kombinatoryki, składania czegoś z niczego. Block Puzzle zaś każe nam układać czworokąty. Niby nic w tym trudnego, a jednak…

Block Puzzle (w polskim Google Play to „Naprawdę Fajna Gra”) to gra od mToy, producenta wymagających układanek i puzzli na system Android. Oferuje nam prostą rozrywkę, która z poziomu na poziom coraz bardziej się komplikuje. Naszym zadaniem jest ułożyć dany czworokąt z posiadanych na planszy klocków, bez możliwości obracania się. To cała filozofia gry, która ma ponad 2900 poziomów! Z każdym poziomem trudności wzrasta liczba klocków oraz rozmiar figury jaką mamy ułożyć. Gra naprawdę wciąga i uczy logicznego myślenia, bo każda łamigłówka posiada tylko jedno poprawne rozwiązanie. Gram w nią od niemal tygodnia, a jestem dopiero w połowie poziomu easy- więc jest to nie małe wyzwanie.

Szata graficzna aplikacji jest dobra. Nie uświadczymy tu raczej skomplikowanych animacji, ale kolorystyka i wykonanie klocków jest czytelna i stoi na wysokim poziomie. W grze nie uświadczymy też żadnych dźwięków, twórcy najwyraźniej doszli do wniosku, że będą one zakłócać tok myślowy gracza. Nie wpływa to w ogóle na jakość produktu, która stoi na przyzwoitym pułapie.

Block Puzzle, zwany także Naprawdę Fajną Grą to… Naprawdę fajna gra zarówno dla tych większych wyjadaczy łamigłówek, jak i młodszych adeptów kombinowania. Polecam z całego serca ją przetestować.

Gra oczywiście za darmo na Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button