Tamogo Monster – gra na którą szkoda wyświetlacza.

Mówi się, że najlepsze są gry, które mają proste wykonanie i genialny pomysł. Tamogo Monster ma tylko jedną z tych cech, zgadujcie, którą…

Trzeba przyznać, że programiści z Will&Way Games nie bardzo się postarali jeśli chodzi o tą aplikację. Chętnie ją pobrałem, widząc w nazwie Tamogo, czyli coś pochodnego do tamagotchi, zabawki z dzieciństwa polegającej na doglądaniu swojego stworka. Podobny model miał także recenzowany u nas Poo, który także pochłonął mi trochę czasu. Więc niesamowicie się rozczarowałem, odpalając ten produkt. Na samym początku mamy do wyboru dwie lokacje, z których jedna jest dostępna od razu, drugą trzeba odblokować. Gdy gra przeniesie nas do magicznego lasu, na ekranie ujrzymy wielkie jajko ukryte w trawie i kolorowy licznik wskazujący 500. No okej, pewnie trzeba się natrudzić, żeby wykluł się pierwszy zwierzaczek. Musimy 500 razy stuknąć w jajko, przy czym pomagają nam czasem przelatujące młotki, zbijające po dwa punkty z licznika, by dowiedzieć się co kryje się w środku. Przez jeden „poziom” wymyśliłem chyba trzy sposoby na jak najszybsze klikanie, więc zmęczony po 499 kliknięciach, wstrzymałem oddech i kliknąłem po raz ostatni. Oczom moim ukazał się cukierkowy potworek, z równie cukierkową nazwą, po czym gra przeniosła mnie do ekranu wyboru lokacji. Klikam w nią jeszcze raz, kolejne jajko, kolejne 500 uderzeń. Żadnych zwierzaczków do niańczenia, tylko bezmyślne naparzanie w wyświetlacz. Uczcijmy to minutą ciszy i brakiem jakiegokolwiek złośliwego komentarza.

Oczywiście ta zdumiewająco banalna rozgrywka to nie koniec. Możemy także zobaczyć potworki, które udało nam się wystukać z jajeczka… Jest ich 20! Co z ilością kliknięć daje nam 10 000 uderzeń w wyświetlacz! Przyznajcie się, kto już był w serwisie po przejściu tej gry?

Całość wizualna i dźwiękowa dotarła do mnie, gdy wyszedłem z szoku, jak twórcy zrobili mnie w niezłe jajo (dosłownie). Grafika jest przyjemna, rysunkowa. Animacji praktycznie nie ma, progres naszych kliknięć możemy obserwować na pękającym jajku. Do tego przygrywa nam radosny bit, do którego wystukiwanie w jajko jakoś mi się nie widzi.

Jako bezmyślny zabijacz czasu gra jest idealna. Jednak polecam przejrzeć inne pozycje z naszej strony, zanim pobierzecie tą aplikację. Nie chcecie bowiem zostać skazani na tak denną rozrywkę podczas napadu nudy.
Gra za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button