Super Chicken – gra z jajem

Wielkanoc już za nami, jednak każdy czasem lubi zjeść sobie jedno, dwa, ewentualnie siedem jajek. Jednak czy bylibyście tak chętni na ich konsumpcję, gdybyście wiedzieli ile kura znosi wysiłku (ach ta gra słów!), by je uchronić? Sprawdźcie sami!

Super Chicken jest grą, w której twórcy każą nam wcielić się w mamę kurę i zebrać trzy jajka, bezpiecznie trafiając do gniazda. Zastanawiające jest to, że kura znalazła się jakimś cudem na szczycie drzewa, z którego musi zfrunąć bezpiecznie do gniazda. I tu pojawia się nasze zadanie. Gra polega na wzlatywaniu (poprzez przyciśnięcie ekranu) i opadaniu do gniazda, omijając wszelakie przeszkody (przechylając telefon), takie jak gałęzie, czy kruki. Po drodze zbieramy jajka, które jak gwiazdki, będą naszą oceną za dany poziom. Warto zauważyć, że nie możemy przy pełnej prędkości uderzyć w gniazdo, gdyż wszystkie jajka, które udało nam się zebrać zostaną okrutnie przerobione na omlety. Nie możemy także opadać w nieskończoność, lawirując między przeszkodami mamy limit piór, które wykorzystujemy na wznoszenie się. W końcu kura to nielot, jakiś zastrzyk realizmu się przyda ;). W grze dostępne są także pomoce, typu piły, która ścina nam niektóre gałęzie. Co jakiś czas dostajemy je w gratisie, jeśli chcemy mieć więcej, musimy zainwestować w grę prawdziwe pieniądze. Do przejścia mamy 80 poziomów, podzielonych na cztery sezony, więc jest z aplikacją trochę zabawy.

Gra prezentuje się bardzo ładnie. Rysunkowa, przyjazna dla oka grafika na pewno spodoba się dzieciom, jak i starszym graczom, a oprawa dźwiękowa ładnie komponuje się z całością, szczególnie, że kura, kurczaki i kruki otrzymały swoje własne dźwięki, przez co nie musimy się męczyć z zapętlonym motywem muzycznym. Ciekawskim muszę przyznać, że do pobrania gry zachęcił mnie jeden z niewielu komentarzy pod nią w Markecie. Jeśli macie mocne nerwy- poczytajcie!
Gra dostępna za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button