AC/DC Pinball Rocks – dla fanów ciężkiego brzmienia i…flipperów

Fani hardrocka posiadający urządzenia mobilne od firmy Apple nie muszą swoich gadżetów wykorzystywać jedynie do słuchania muzyki czy przeglądania sieci. Mogą oni także od czasu do czasu zagrać sobie w „ciężkiego” flippera o nazwie AC/DC Pinball Rocks.

Gra AC/DC Pinball Rocks podobać się może nie tylko fanom australijskiej grupy muzycznej, dla których w głównej mierze ona powstała. Mimo że wiele elementów podczas rozgrywki związanych jest z grupą założoną przez braci Youngów, nie trzeba być wielkim miłośnikiem ciężkiego brzmienia, by powiedzieć, że aplikacja od Sony Music jest czymś naprawdę godnym uwagi.

W opisywanej produkcji, jak to zwykle w przypadku flipperów, naszym zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów, wykorzystując przy tym piłeczkę i ruchome łapki. Jak się pewnie domyślacie, w tym akurat przypadku mamy do czynienia ze stołem do gry, który jest ściśle związany z twórczością AC/DC.

W wirtualnym automacie w grze od firmy Sony znaleźć można, między innymi: gitarę Gibson SG jednego z założycieli zespołu, tor, w którym rozbrzmiewa znany pewnie większości z Was hit pod tytułem Highway to Hell oraz dzwon symbolizujący – rzecz jasna – piosenkę Hells Bells. Fani australijskiego hardrocka powinni więc być zadowoleni.

Oprawa graficzna zastosowana w AC/DC Pinball Rocks  robi bardzo pozytywne wrażenie. Niektórzy powiedzieć mogą, że flipper jest zbyt „świecący”. Nam jednak bardzo on się spodobał, szczególnie, że grając w niego mieliśmy okazję posłuchać ciekawych kawałków muzycznych, przypominających o beztroskich latach młodości.

Grę z tego wpisu pobrać można z AppStore. Jest ona uniwersalna, tak więc można korzystać z niej zarówno na iPhone’ach (od 3GS wzwyż), iPodach, jak i iPadach. A co z ceną? Ta wynosi nieco ponad 2,5€, tak więc przesadnie wysoka z całą pewnością nie jest.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button