Clean Master – do czyszczenia systemu

cleanmasterAndroid ma to do siebie, że niestety po pewnym czasie zaczyna spowalniać. W tym przypadku niestety nie różni się zbytnio od systemu Windows, z którego prawdopodobnie właśnie korzystasz. Sposób, który działa choć częściowo i pozwala na trochę większy komfort pracy to zwykłe wyczyszczenie niepotrzebnych danych, które tylko zaśmiecają nasz system.

Z pomocą przychodzi nam Clean Master, który pozwoli na usunięcie wszystkiego automatycznie. Program ma parę naprawdę przydatnych funkcji. Czyszczenie historii, usuwanie cache aplikacji, nieużywanych plików, zarządzanie aplikacjami, usuwanie plików pozostałych po usuniętych aplikacjach oraz czyszczenie RAMu.

To aktualnie prawdopodobnie najlepsza aplikacja tego typu. Przy uruchomieniu aplikacji widzimy statystyki używanej pamięci oraz 4 ikony. Pierwsza to History. Po uruchomieniu jej możemy wyczyścić cache wszystkich aplikacji, co może przyspieszyć działanie systemu i uruchamianie programów. Residual Files to resztki tego, co pozostało po odinstalowanych produkcjach oraz duże pliki, które czasem zalegają niepotrzebnie na naszej karcie.

Kolejna zakładka to prywatność. Możemy tam usunąć SMS, rejestr połączeń, historię wyszukiwania, gmaila, przeglądania Internetu.

Trzecia odpowiada za wyłączanie aplikacji, żeby wyczyścić RAM. Możemy zrobić to ręcznie, bądź ustalić reguły „zabijania” ich. Wszystko może odbywać się w tle bez naszej wiedzy.

Ostatnia część pozwala na wykonanie kopii zapasowej oraz usunięcie aplikacji. Możemy zaznaczyć nawet wszystkie i wyrzucić je jednocześnie.

Aplikacja spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Nie ma większych błędów, a wyniki działania są zauważalne nie tylko, jeśli chodzi o ilość wolnego miejsca, lecz także o działanie systemu.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button