AppSale – promocje w AppStore #48

Jeżeli nie macie pomysłu na spędzenie czasu podczas jutrzejszego (oznaczonego czerwoną kartką w kalendarzu) święta, proponuję, abyście dokładnie przeczytali ten wpis. Najdziecie w nim wiele ciekawych propozycji na nudę. W szczególności skupimy się na grach, więc możecie być spokojni o to, że nie zadręczymy Was nieciekawymi programami, które ostatnio często goszczą w AppStore. Dzisiejszy wpis będzie obejmował takie produkcje, jak: Pepi Doctor (aplikacja dla najmłodszych), Tiny Land (zabawna platformówka), RuneMasterPuzzle (dopasuj 3), Mr. Crab (odlotowa gierka dla każdego), oraz Trial Xtreme 2 Winter Edition (zimowe szaleństwo na motocyklu). Jestem pewna, że każdy Was znajdzie w AppSale’u coś dla siebie. To jak? Gotowi na przeceny?

 Pepi Doctor

Aplikacja z torbą medyczną w ikonce to świetna propozycja dla najmłodszych Czytelników portalu appsblog.pl. Grając, dziecko uczy się w jaki sposób można pomóc choremu. Do wyboru mamy trzech pacjentów. Kiedy zdecydujemy się już na to, który wejdzie do naszego gabinetu jako pierwszy, zaczniemy swoją przygodę lekarską.

Amber jest gotowa do badania. Otrzymujemy jej kartę. Widzimy na niej z jakim problemem przyszła do nas pacjentka. Wiemy już, że ma stan zapalny uszu. Zdejmujemy bandaże, wyrywamy zabawne grzybki, które dziwnym trafem pojawiły się w uszach i zakraplamy odpowiedni lek. Po takich czynnościach, jeden z objawów mamy już za sobą. Przychodzi pora na konfrontację z ranami i gorączką.

Naszymi pacjentami są również ofiary różnego rodzaju wypadków. Każdym pacjentem musimy się zająć indywidualnie, aby ulżyć mu w cierpieniu. Szata graficzna aplikacji jest kolorowa i wesoła. Przypadła mi do gustu. Nie ma problemów z obsługą narzędzi, co jest częstym problemem w tego typu grach. Przecena z $0,99 na zero. Pobierz Pepi Doctor za darmo w AppStore.

 Tiny Land

Produkcja Xinix Group o nazwie Tiny Land to można powiedzieć – przedpotopowa platformówka, która ma w sobie wiele uroku. Osoby lubiące gry retro, powinny być zachwycone. Po planszy poruszamy się małym człowieczkiem. Po drodze musimy zbierać monety, oraz omijać przeszkody, którymi naszpikowana jest zarówno ziemia, jak i niebo.

jji

Zadanie gracza polega na przemieszczaniu się z jednej wysepki na drugą. Należy pamiętać o tym, że zarówno upadek w dół, jak i zderzenie z czerwonym ptakiem, równa się porażce. W grze należy uważać nie tylko na drapieżne zwierzęta, ale również na inne przeszkadzajki. Możecie się spotkać z kulami ognia, które mkną w Waszą stronę. Sterowanie ogranicza się do skakania. Możliwe są podwójne skoki.

jjj

Podczas zabawy otrzymacie szansę na zdobycie ekstra-mocy, które sprawią, że Wasz bohater będzie przez pewien czas nieśmiertelny. Najważniejsze są dla Was monety – im więcej uda Wam się ich skompletować, tym wyższy będzie Wasz wynik punktowy. Przecena gry z $0,99 na zero. Pobierz Tiny Land za darmo w AppStore.

RuneMasterPuzzle

Nie wierzę, że na tym portalu są jeszcze osoby, które nie znają gier z kategorii ,,dopasuj trzy”. Jeżeli jednak takie się pojawią, niech żałują, że dopiero teraz odkryły magię, z jaką tego typu aplikacje wkręcają. Zaczyna się od diamencików, kilku leveli, bonusowych punktów, a kończy się na wielu godzinach spędzonych nad kolorową planszą.

Wpisujemy swoje imię, wybieramy poziom, w jakim będziemy sprawdzać swoje siły (łatwy, średni, trudny), a następnie odbieramy bonus za pierwszy dzień gry. Gra, którą właśnie opisuję, ma w sobie coś innego, niż jej koleżanki. Zadaniem gracza jest przestawianie kamieni w taki sposób, aby utworzyły pionowy, bądź poziomy pasek z tym samym kolorem głazów. Do przejścia każdego levelu, potrzebne są punkty. Zdobywacie je, dzięki niszczeniu poczwórnych skał.

Gra jest wyjątkowo rozbudowana. Dla graczy z pewnością będzie ważne to, że dodatkowo, poza podstawowymi levelami, będą mieli szansę na sprawdzenie się w achievementsach, które twórcy gry dla nich stworzyli. Przecena apki z $1,99 na zero. Pobierz RuneMasterPuzzle za darmo w AppStore.

 Mr. Crab

W grze o nazwie Mr. Crab wcielamy się w postać czerwonego kraba z czarnym kapeluszem na głowie. Powiem Wam tyle: od samego początku buzia uśmiecha się do tej produkcji. Sterowanie jest proste – wystarczy dotknąć ekranu, aby główny bohater podskoczył. Wspinamy się na swego rodzaju budowlę. Podczas naszej podróży warto zwrócić uwagę na to, że dookoła nas są przedmioty, które krab bardzo ludzi – zbieramy je.

Do przejścia mamy ponad 27 leveli. W każdym z nich mamy do spełnienia pewną misję. W pierwszym levelu musimy uratować trzy mini-kraby. Aby tego dokonać, wspinamy się po szczeblach budynku i skaczemy. Do pomocy mamy muszle, które służą nam za trampoliny. Podczas naszej podróży musimy uważać na przeszkadzajki w postaci innych zwierzaków, albo potworków.

W każdym etapie mamy do ,,stracenia trzy życia. Zdarza się to wtedy, kiedy nadziejemy się na nieprzyjaciela, bądź gdy spadniemy. Mogę Was zapewnić, że zabawa w Mr. Crab jest świetna. Szata graficzna zachwyca. Efekty dźwiękowe również. Polecam! Przecena z $2,99. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Trial Xtreme 2 Winter Edition

Są tu jacyś fani sportów zimowych? A może wolicie motocyklowe szaleństwo podczas ładnej pogody? Co powiecie na połączenie motocyklu ze śniegiem? W grze Trial Xtreme 2 Winter Edition wcielicie się w postać motocyklisty, który bierze udział w zawodach. Możecie wybrać sobie sposób sterowania na samym początku gry – zależnie od tego, jak będzie Wam wygodnie.

Odblokowane są 4 levele na samym początku naszych zmagań. Proponuję nie porywać się od razu na 4, tylko zacząć od pierwszego. Dzięki temu będziecie mogli nauczyć się panowania nad motocyklem, jak i poznać wszystkie zasady gry. Te są proste: start, opanowanie pojazdu podczas skoków, zbieranie gwiazdek, które dają odpowiedni pułap punktowy, oraz dojechanie do mety.

Na zdjęciach grafika nie zachwyca, lecz podczas gry prezentuje się dużo lepiej. Widzimy naszego bohatera z boku, dzięki czemu możemy sprawdzać na ile jego wychylenie jest bezpieczne i czy nie będzie skutkować wypadkiem – dla nas – kończącym level. Przecena aplikacji z $1,99 za zero. Pobierz za darmo w AppStore.

48 odcinek cyklu AppSale dobiegł końca. Mam nadzieję, że aplikacje, jakie dzisiaj Wam zaserwowaliśmy, będą służyć Wam podczas chwil nudy. Możecie być spokojni o jakość produkcji – każda została solidnie przetestowana i sprawdzona przez nasz zespół. Cieszcie się zimą bez śniegu, oraz mrozu i czekajcie na lato razem z nami ;). Miłego tygodnia dla wszystkich Czytelników appsblog.pl.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button