Prawda czy Wyzwanie – gra tylko dla odważnych

Z racji tego, że dzisiaj sobota, większość z Was spędzi z pewnością wieczór na jakiejś imprezie. Jeżeli macie przeczucie, iż dzisiejsza domówka będzie wyjątkowo nieudana – zadbajcie o to, by wyposażyć swojego smartfona w grę Prawda czy Wyzwanie, która jest w stanie rozbudzić nawet najbardziej drętwą imprę na świecie.

prawda

Jeżeli Wasi znajomi to wyjątkowo otwarci ludzie, pewnie nieraz mieliście już okazję zagrać w Prawdę czy Wyzwanie. Zdaję sobie jednak sprawę, iż nie wszyscy mają jakiekolwiek doświadczenia z tą zabawą, tak więc postanowiłem pokrótce przedstawić jej zasady. Mam nadzieję, że dzięki temu wszystko będzie jasne dla każdego, a nie tylko dla pewnego grona osób.

W grę możemy zaangażować maksymalnie siedem osób, minimalnie – dwie. Liczbę uczestników wybieramy chwilę po uruchomieniu aplikacji. Następny krok to kręcenie butelką. Osoba, na którą wskaże dłuższa część szklanego przedmiotu musi zdecydować, czy chce podjąć wyzwanie, czy też odpowiedzieć zgodnie z prawdą na zadane pytanie.

prawda1

Zadania dostępne w grze nie są proste do wykonania. Podobnie jest z pytaniami, na które bardziej nieśmiałe osoby pewnie wielokrotnie będą reagować rumieńcem na obu policzkach. Przykłady wyzwań widać na screenach, tak więc nie ma co na ich temat więcej pisać. Jeśli chodzi o pytania… jako przykład podam to: „Czy całowałeś się kiedyś z przedstawicielem tej samej płci?”.

Prawda czy Wyzwanie działa prawidłowo. Butelka kręci się w dość naturalny sposób, a podczas zabawy nie zdarzają się jakiekolwiek przerwy w prawidłowym funkcjonowaniu programu. Niestety, wygląd apki pozostawia wiele do życzenia. Zarówno menu, jak i ekran rozgrywki prezentują się gorzej niż przeciętnie.

Gra została opublikowana w polskiej wersji językowej. Nikt jednak nie uprzedził mnie, że w tak niedopracowanej. Nie natrafiłem wprawdzie na żaden błąd ortograficzny, ale na literówkę oraz przypadkowo dodane znaki (typu „[” w środku wyrazu) już tak i to wielokrotnie. Uważam, że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

Pobierz Prawda czy Wyzwanie za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button