Aqua Pearl Blast – czy jesteś wystarczająco szybki?

W Aqua Pearl Blast zadanie gracza polega na zbijaniu małych kuleczek. Na wykonanie tej misji macie 60 sekund, podczas których należy poprzebijać jak największą ilość bąbelków w kolejności kolorystycznej. Oczywiście w produkcji nie zabraknie bonusów. Jeżeli w prawidłowy sposób będziecie wykonywać swoje zadania, będziecie mogli się o tym przekonać.

Aplikacja Marius’a Gerlich’a to przyjemna gra zręcznościową, którą schowałabym od razu do katalogu z produkcjami kibelkowymi. Dlaczego? Dowiedzcie się w recenzji poniżej ;)

Mamy na ekranie pole z kolorowymi perełkami. Na dolnym pasku widzimy sekundy, jakie pozostały nam do zakończenia zabawy. W ciągu minuty musimy zbić taką ilość kulek, jaką tylko jesteśmy w stanie.

Najważniejszą zasadą w grze jest przebijanie obiektów w takich samych kolorach. Jeżeli więc plansza zapełni się pięcioma czerwonymi elementami, ośmioma żółtymi i dwoma niebieskimi, zaczynamy w dowolnej kolejności, lecz zanim przejdziemy do następnego koloru, musimy ,,wyczyścić” wszystkie kulki, od których zaczęliśmy.

W grze oczywiście możemy sprawdzać swoje wyniki punktowe. Znajdziecie je w głównym menu, obok opcji połączenia z Facebookiem i zabawą ze znajomymi.

Co pewien czas będziecie mogli spotkać się z kolorową kulą. Jeżeli takową zobaczycie pomiędzy perłami, kliknijcie w nią, a będziecie mieć szansę na zbijanie wszystkich obiektów w tym samym kolorze za pomocą tylko jednego kliknięcia. Podsumowując: w tej grze liczy się przede wszystkim zręczność i szybkość reakcji.

Za zebrane perły możecie w sklepie dla gracza zakupić dodatkowe ulepszenia. Jednym z nich jest dodatkowy czas, jaki otrzymujecie w danym levelu. Inne pozwalają na zwiększenie siły. Oczywiście nie ma nic za darmo, więc rozsądnie wydawajcie swoje ciężko zarobione perełki.

Wspomniana dodatkowa siła przydaje się wtedy, gdy na ekranie znajduje się bardzo dużo kulek. Naciskacie zielony przycisk, a ten rozwala za Was wszystkie obiekty w pionie i poziomie. To bardzo przydatny bonus, szczególnie w końcowej fazie levelu.

Jeżeli więc jesteście fanami gier zręcznościowych, a dodatkowo chcecie wyćwiczyć swoje palce, mogę Wam z czystym sumieniem polecić Aqua Pearl Blast.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button