Stickman Luge – chętni na sanki?

Ja rozumiem, ze wszyscy macie nadzieję, ze zima minęła. Ja natomiast wierzę, że wróci. Tak, należę do tej dziwnej grupy ludzi, która uwielbia zimę! Zadręcza Was więc dziś iście zimową produkcją o nazwie Stickman Luge.

Wcielamy się w postać saneczkarza, który pędzi po górkach, aby uzyskać jak najlepszy wynik punktowy. Wybierzcie postać, którą będziecie się poruszać i zacznijcie swoją przygodę w grze studia The App Ward. Nie zapomnijcie o tym, że balansowanie w powietrzu jest bardzo ważne podczas wszystkich skoków, jakie wykonujecie.

Zdecydujcie najpierw, czy macie ochotę grać w pojedynkę, czy ze znajomymi. Muszę Was zasmucić – żeby przejść do rywalizacji na stadionie, musicie wcześniej przejść 10 leveli treningowych. Podczas swojej jazdy będziecie mieć okazję na zbieranie złotych monet.

Wspomniane złote monety są walutą w grze. Możecie je wydać na różne zabawne postaci, które będą ślizgać się na sankach. Sterowanie jest dość proste, chociaż osobiście uważam, że mogłoby być bardziej ulepszone. Z prawej strony dysponujemy przyciskami, dzięki którymi możemy napędzać sanie. Z lewej strony natomiast widnieją cztery ikonki, które umożliwiają balansowanie sankami w powietrzu.

Po każdej jeździe zostajemy oceniani. Liczy się zarówno czas, jaki uzyskaliśmy, skoki, jakie wykonaliśmy, oraz ilość monet, jakie zebraliśmy. Zabawa jest bardzo przyjemna. Jest to gra, w której liczy się sprawna ręka.

W momencie, gdy saneczkarz zjeżdża z górki, należy puścić palec. Musi to nastąpić w najniższym punkcie dołka – zagwarantuje Wam to wysoki skok i nabranie prędkości. Wspomniana prędkość jest bardzo ważna. Tylko prawidłowe lądowanie umożliwia kontynuowanie jazdy z uzyskaną szybkością.

Jeżeli chodzi o szatę graficzną – nie mam się do czego przyczepić. Lubie taką oprawę i nie będę narzekać. Oprawa dźwiękowa również przypadła mi do gustu. Każdy, kto lubi gry zręcznościowe, z pewnością będzie chciał przetestować Stickman Luge. Aplikacja jest darmowa i daje wiele możliwości rozwoju postaci. Zmierzcie się z najlepszymi w zawodach na największych stadionach ;)

icon
Stickman Luge - Winter Games!Usman MusaddiqGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button