Shoot the Zombirds – nowa polska gra, która wkrótce pojawi się w sieci

Większość naszych Czytelników kojarzy zapewne polskie studio Infinite Dreams i ich gry. Nie wszyscy wiedzą jednak, że gliwicki producent gier mobilnych zapowiedział, że już w następnym tygodniu w Google Play i AppStore pojawi się jego najnowsze dzieło zatytułowane Shoot the Zombirds.

O planach Infinite Dreams można było przeczytać na łamach wielu portali informacyjnych już jakiś czas temu. Dopiero jednak niedawno polscy programiści oficjalnie zabrali głos w sprawie swoich najnowszych produkcji, a mówiąc dokładniej, o jednej z nich, czyli wspomnianym już przez nas tytule Shoot the Zombirds.

Aplikacja, która ma zadebiutować w AppStore i Google Play już w najbliższy czwartek (24 maja), jest drugą częścią popularnej swego czasu produkcji Shoot the Birds. Nie oznacza to jednak, iż Shoot the Zombirds nie zaskoczy Was żadną nowością poza tym, że będzie można w niej strzelać do zombie-ptaszków.

To, co przede wszystkim można zauważyć na screenach zamieszczonych przez gliwickie studio, to fakt, że gracz będzie mógł sterować w Shoot the Zombirds kilkoma postaciami (a nie tylko jedną). Zdjęcia pokazują, między innymi, dyniowego Frankensteina i Mumię, choć nie oznacza to, że będą to jedyni bohaterowie nowości od Infinite Dreams.

Jak czytamy w informacji zamieszczonej przez polskich programistów, druga część Shoot the Birds będzie – w porównaniu z pierwszą – lepsza pod względem audiowizualnym. Wprawdzie w produkcjach Infinite Dreams raczej nigdy nie występuje problem słabej oprawy graficznej, lecz na pewno poprawa atrakcyjności kolejnej odsłony aplikacji ze strzelającymi dyniami w roli głównej jest znakomitym pomysłem, który gliwiczanom nie odbije się czkawką.

A co z ceną? Niestety, w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć Wam ile Shoot the Zombirds będzie kosztowało w dniu premiery.  Pozostaje nam więc jedynie czekać na 24 maja.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button