Rumble Blob – wyeliminuj rywali w bitwie na palce

Rumble Blob to prosta gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich rywali, jacy znajdują się na wirtualnym podeście. Dzięki dwóm trybom rozgrywki, możemy bawić się z komputerem, bądź znajomymi na jednym urządzeniu.

Platforma na której przychodzi nam się poruszać jest w każdym levelu inna. Różni się przede wszystkim wielkością i nieregularnym kształtem. Mamy do wyboru dwie postaci – zielonego bądź niebieskiego żelka. Nasi bohaterowie mają to do siebie, że bez przerywy kręcą się dookoła własnej osi.

Musimy wyczuć moment, w którym nasz podopieczny kieruje swój wzrok na przeciwnika i dokładnie w tej chwili dotknąć przycisku znajdującego się w prawym, bądź lewym dolnym rogu, by zacząć ślizg. Pędzimy tak długo, jak nasz palec ,,przytula się” do guzika.

Nie możemy spaść z podestu. Chodzi nam jednak o to, by wszyscy poza nami spadli. W początkowych poziomach jest prosto, bo przeciwnicy są bierni. Dalej robi się trudniej, bo kolorowe kulki się buntują i potrafią nie tylko nam się postawić, ale także powziąć na nas atak.

Po pobraniu aplikacji mamy do dyspozycji 3 życia. Po ich wykorzystaniu zostajemy z niczym i przegrywając level, musimy zaczynać kompletnie od nowa. Jeżeli chcemy dokupić jeszcze szanse, wykładamy prawdziwe pieniądze na stół.

Czy gra jest ciekawa i wciągająca? Jasne! Warunek jest jednak jeden – należy być przygotowanym na wielokrotne powtarzanie misji. Warto wiedzieć, że do tej pory za grę trzeba było zapłacić kilka złotych. Nie wiemy czy cena została obniżona na stałe, czy tylko na chwilę, więc lepiej się pospieszyć z pobieraniem :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button