Gold & Chocolate – zło ujawnia się w blasku komety

Ciemna noc, w którą latają bliżej niezidentyfikowane stworki niekoniecznie brzmieć musi przerażająco. Do takiego wniosku dojść można, włączając grę Gold & Chocolate, którą kupić można na urządzenia z iOS-em za naprawdę niewielkie pieniądze.

Akcja gry Gold & Chocolate rozgrywa się w bliżej nieokreślonym miejscu. Być może jest to jakaś łąka na naszej planecie, a może coś zupełnie innego, a do tego oddalonego od nas, to jest Ziemian, o wiele milionów lat świetlnych. Gdziekolwiek by jednak akcja się nie rozgrywała, musimy wiedzieć, co właściwie mamy robić. A to tylko z pozoru wydaje się proste, gdyż już po jakimś czasie potrafi przysporzyć sporo problemów, o czym można się przekonać już po kilkunastu minutach gry.

Celem gracza w produkcji Cocobic jest wykrycie wśród wszystkich latających po ekranie stworków tych, którzy są źli i jedynie starannie się ukrywają. Aby zrealizować zadanie, należy bacznie obserwować moment, w którym przelatuje na niebie kometa. Dopiero bowiem w blasku komety złe owady odkrywają swe  prawdziwe oblicze.

Żeby nie było tak prosto, „wybić” odpowiednie potworki możemy dopiero wtedy, gdy z nieba zniknie już jasno świecący obiekt. Musimy więc zapamiętać wszystkich złych i uważnie patrzeć, czy nie zmieniają sprytnie swojego położenia, by nas zmylić.

W grze dostępnych jest 90 plansz. Blisko połowa z nich stoi na w miarę wysokim poziomie, co powinno spodobać się bardziej ambitnym graczom, którzy nie lubią mobilnych produkcji zapewniających rozrywkę na kilkadziesiąt minut.

Bez dwóch zdań w Gold & Chocolate pochwalić należy oprawę audiowizualną. Wprawdzie każdy level w owej grze wygląda bardzo podobnie, jednak i tak jest w niej coś, co sprawia, że się podoba.

Aplikację z tego wpisu znajdziecie w AppStore. Kosztuje ona niecałego dolara, a więc warto się jej bliżej przyjrzeć.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button