NapiDroid, czyli NapiProjekt na Androida

Do niedawna z funkcji oferowanych przez popularny program NapiProjekt korzystać mogli jedynie użytkownicy komputerów. Kilka dni temu to się zmieniło. Pod koniec sierpnia pojawiła się bowiem w Google Play mała, niepozornie wyglądająca aplikacja NapiDroid, która jest oficjalnym klientem znanego narzędzia do pobierania napisów do filmów.

NapiProjekt jest programem umożliwiającym szybkie i bezproblemowe pobieranie napisów do filmów. Dzięki niemu nie musimy odwiedzać żadnych podejrzanych stron internetowych, a po prostu klikamy na plik w odpowiednim formacie, a następnie czekamy, jak napisy pojawią się na naszym dysku.  Największą zaletą tego narzędzia wydaje się być jego prostota, funkcjonalność,  a także to, iż posiada w swojej bazie naprawdę dużą ilość plików tekstowych, dopasowanych idealnie do konkretnych wersji filmów.

Smartfonowa wersja opisywanego programu działa bardzo podobnie, co wersja standardowa. Po uruchomieniu NapiDroid ukazuje nam się menu. Wybierając zakładkę „Pobierz napisy”, istnieje możliwość przeglądania dostępnych na urządzeniu z Androidem filmów. Następnie pozostaje już tylko wybrać interesujący nas plik i chwilę poczekać na zakończenie pobierania napisów do niego.

Podczas naszego testu aplikacja nie sprawiała jakichkolwiek problemów. Wszystko działało tak, jak powinno, a pobierane dzięki niej napisy dopasowane były do filmów bardzo dobrze. Być może zdarzy się jeszcze od czasu do czasu, że w trakcie korzystania z aplikacji pojawi się jakiś błąd. Trzeba mieć jednak na uwadze, iż opisywane mobilne narzędzie jest na rynku dopiero od kilku dni i jeszcze pewne wady techniczne może posiadać.

Poza samą funkcją związaną z pobieraniem napisów, NapiDroid oferuje też zakładkę, w której użytkownik może poczytać informacje, recenzje czy opinie innych na temat filmów, które posiada na dysku. Jest to ciekawa opcja, szczególnie, że do tej pory mało powstało dobrych, polskojęzycznych programów skierowanych do kinomaniaków.

Oficjalnego klienta NapiProjekt na system Android znaleźć można w Google Play. Aplikacja jest bezpłatna.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button