Atomic Toy – zrób sobie tapetę na smartfona

Jeżeli macie dość gotowych tapet na swoje smartfony, pomyślcie o wykonaniu ich samodzielnie przy pomocy Atomic Toy. Aplikacja pozwala na swobodną zabawę na ekranie, korzystając z kilku wbudowanych trybów. Efekty uzyskane po kilkuminutowej zabawie prawdopodobnie nie zachwycą wszystkich, jednak znajdzie się część ludzi, którym zdecydowanie przypadną do gustów.

qefqe

Główne funkcje narzędzia znajdują się w górnej części ekranu. Wśród nich znajdziemy efekt dnia lub nocy, pozwalający na stworzenie tapety opierającej się w głównej mierze na czerni, bądź bieli, kilka opcji kolorystycznych i szybkościowych, które pozwalają na tworzenie bardziej zaawansowanych wzorów, oraz opcję korzystania z więcej niż jednego palca.

Jednym palcem za dużo nie zwojujemy. Najlepsza zabawa jest wtedy, gdy możemy wykorzystać co najmniej trzy opuszki. Wtedy powstają naprawdę ciekawe wzory, bez przerwy zmieniające się i poruszające.

Problematyczne jest zrobienie zdjęcia ekranowi w momencie, gdy kilkoma palcami ślizgamy się po wyświetlaczu. Próbowałam wykonać fotkę (korzystając z odpowiedniej ikonki w apce) drugą ręką, lecz nie poszło zbyt dobrze. Jedynym sposobem jest natychmiastowe oderwanie ręki od wyświetlacza i pacnięcie aparatu, kiedy jeszcze nasze dzieło nie zdążyło się poruszyć.

scv

Tło jest rozgwieżdżonym niebem, więc porusza się w bardzo szybkim tempie. Podczas tworzenia, tapeta jest ruchoma – bez przerwy gwiazdy szybują po planszy. W momencie wykonania zdjęcia zamierają, a następnie znajdujemy je w galerii zdjęć swojego urządzenia.

Narzędzie sprawdza się dobrze, o ile nie przeszkadza Wam bałagan na tapecie. Ja przez chwilę miałam swoje dzieło przed oczami i zdecydowałam się jednak na pozostawienie poprzedniej tapety. Warto jednak dać szansę aplikacji i sprawdzić jej możliwości we własnym zakresie :)

icon
Atomic ToyPavel DoichevEntertainment4,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button