AppSale – promocje w AppStore #175

W ten upalny dzień, dogrzeję Was jeszcze wciąż gorącymi promocjami z jabłuszkowego sklepu AppStore. Chcecie poznać cztery gry, które obecnie dostępne są za zero złotych, a za kilka chwil ich cena wystrzeli w kosmos? Zostańcie do końca :)

Propozycje na dziś a poniżej krótkie opisy każdej z nich: TrafficVille 3D (przecena z $0,99 na zero), Jack Lumber (przecena z $0,99 na zero), INFOCUS Extreme Bike (przecena z $0,99 na zero), oraz Mysterious Passenger (przecena z $1,99 na zero).  Miłej lektury :)

TrafficVille 3D

TrafficVille 3D to gra zręcznościowa, w której zajmujemy się sterowaniem ruchem na najbardziej zatłoczonych drogach. Do naszej dyspozycji oddano światła, samochody osobowe, ciężarówki, pojazdy uprzywilejowane, oraz tym podobne.

Naszym celem jest ciągłe zmienianie świateł z czerwonych na zielone, by kolejne pojazdy mogły włączać się do ruchu, nie wpadając w inne maszyny. Czego chcieć więcej? :)

Pobierz w AppStore.

Jack Lumber

Jack Lumber to drwal, który pędzi na ratunek swojej babci. Jego (i naszym) zadaniem jest takie cięcie kawałków drewna, by zdobyć maksymalną liczbę punktów.

Za zgarnięte fanty mamy okazję kupować specjalne power-uy, dzięki którym nasz bohater rośnie w siłę i staje się praktycznie nieomylny. Fantastyczna zabawa na kibelek.

Pobierz w AppStore.

INFOCUS Extreme Bike

Oto i bardzo ciekawa, wciągająca i dynamiczna gra rowerowa, w której udajemy się na hardcorową przejażdżkę na dwóch kołach. Jeśli lubicie szybką jazdę (czasem bez trzymanki) – będziecie zachwyceni.

Dwa przycinki – pedał (gaz) i hamulec a tyle możliwości. Genialne trasy, przeróżne przeszkadzajki i ciągłe zbieranie gadżetów z planszy. Zabawa pełną parą na długie godziny.

Pobierz w AppStore.

Mysterious Passenger

Czy są tu fani hidden objects? Jeśli tak, niech szybko pędzą do AppStore po Mysterious Passenger, bowiem obecnie przygodówka dostępna jest za zero złotych.

Szukanie różnych przedmiotów na zawalonych gratami planszach potrafi odstresować nie jednego człowieka. Wierzę w to, że z Mysterious Passenger ludzi na pełnym luzie przybędzie ;)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button