Shred It! – przenieś się na magiczne stoki i śmigaj na desce po pagórkach

Postanowiłam, że w tym roku nie będę Was zadręczać iście świątecznymi grami i aplikacjami na smartfona. W Shred It! dekoracji bożonarodzeniowych jest mało, dzięki czemu nie czuję oddechu Świętego Mikołaja na swoich plecach. Jeśli niekoniecznie chcecie wejść w świąteczny klimat, ale chętnie zażylibyście śnieżnej kąpieli, zachęcam do lektury :)

Sprawa pierwsza – gra jest dostępna za darmo zarówno na iOS jak i na Androida. Posiada mikropłatności w postaci spinaczy biurowych, jednak ich zakup nie jest konieczny, bo nie wiąże się z żadnym ograniczeniem w temacie żyć. Jedyne, co tracimy, to szybkie przebranie naszego bohatera, bądź wybranie innego.

Jak już zdążyłam napomknąć, w Shred It! mamy możliwość wyboru postaci. Różowa misia, niebieski misio to dwójka darmówek. Ich koledzy to już droższe wersje, na które musimy trochę pozbierać.

W grze zapinamy buty na desce i zjeżdżamy w dół stoku omijając różnego rodzaju przeszkody, wykonując akrobacje i  zbierając liście i inne bajery. Za wspomniane fanty możemy kupować outfity, deski i tym podobne gadżety, które sprawiają, że zabawa jest jeszcze przyjemniejsza.

Sterowanie w opisywanej produkcji jest bardzo wygodne – dotykanie prawej strony ekranu i – analogicznie – lewej to sterowanie postacią. Przeciągnięcie w górę to skok, a w dół – wślizg. Żadnych innych niespodzianek nie ma :)

Autorzy gry oddali do naszej dyspozycji 3 tryby. Pierwszy to endless, gdzie możemy się wyszaleć, ciągle podnosząc poprzeczkę, drugi to pokonywanie rekordów, trzeci to chilloutowy przejazd ze zbieraniem liści. Możliwość zbierania naklejek i odblokowywania achievementsów tylko dodaje apce plusów. Polecam :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button