AppSale – promocje w AppStore #176

Witajcie moi drodzy w 176 odcinku cyklu AppSale. W tym wpisie przedstawię Wam trzy produkcje, które okazyjnie można pobrać za darmo w AppStore :)

Zamiast lać wodę, przejdę do konkretów! Oto propozycje na dziś: Bio Inc. Platinum (przecena z $1,99 na zero), Shadow Vamp (przecena z $0,99 na zero), oraz Salt & Pepper 2 (przecena z $1,99 na zero). Dobrej zabawy! :)

Bio Inc. Platinum

Bio Inc. Platinum Biomedical Plague on the App Store

Czym jest Bio Inc. Platinum? Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć – jeżeli jednak jesteście głęboko w tyle z nowinkami mobilnymi, przypomnę, iż opisywana w pierwszej kolejności w tym wpisie produkcja jest grą medyczą z elementami strategii.

Celem gracza jest zabijanie pacjentów – tak w skrócie ;) Robimy wszystko, by modyfikować wirusy atakujące poszczególne ludzkie organy. Polecam szczególnie osobom z zajawką medyczną, bądź strategiczną.

Bio Inc. Platinum Biomeedwdical Plague on the App Store

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Shadow Vamp

Shadow Vamp on the App Store

Shadow Vamp to genialna gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę wampira. Naszym największym wrogiem są promienie słoneczne, więc za wszelką cenę musimy ich unikać.

Poruszamy się po planszy korzystając z dwóch joisticków – pierwszy służy do poruszania bohaterem w różne strony, drugi natomiast do zmiany położenia planszy i tym samym – padania cienia. Cień to przyjaciel – w jego objęciach czujemy się bezpiecznie ;)

Shadowefw Vamp on the App Store

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Salt & Pepper 2

Aplikacja Salt Pepper 2 A Physics Game w App Store

Kojarzycie pierwszą część Soli i Pieprzu? Jeżeli tak, druga nie będzie dla Was zaskoczeniem. Jeśli jednak nie mieliście styczności z ziarenkami i frajdą, jaka towarzyszy ich segregowaniu, koniecznie przyjrzyjcie się temu opisowi.

W zabawie naszym celem jest napełnianie misek solą i pieprzem. Przelatując palcem po ekranie, rysujemy linie, które w naturalny sposób stanowią barierę dla spadających ziarenek. Czasem musimy się porządnie nakombinować, by odpowiednie produkty trafiły w wyznaczone miejsce :)

Aplikacja Salt Pepper 2 A Physedics Game w App Store

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button