Soccer Spin 2D – rozgrzej się przed Euro 2016

Euro 2016 zbliża się wielkimi krokami. Czy to przypadek, że w AppStore pojawiła się gra piłkarska autora o nazwisku… Lewandowski? :D Szczerze wierzymy w to, że wygrywając w Soccer dodamy trochę goli do puli najbliższych mistrzostw :)

Soccer Spin 2D on the App Store

Nasze pierwsze zadanie w grze, to wybranie drużyny (wg flagi). Ku mojemu niezadowoleniu, zmiana tego ustawienia nie spowodowała przestawienia się gry na język polski. Szkoda, bo lubimy, gdy nasi rodacy dają szansę ojczystemu językowi i nie dają się przekabacić jedynie na angielski :) Cóż – na szczęście uważałam na lekcjach języka obcego w szkole!

Wolicie grę dla dwóch graczy, pojedynczą rozgrywkę, czy może tryb kariery? Niezależnie od odpowiedzi, każdy znajdzie coś dla siebie. Mecz rozgrywamy na zielonej murawie. Bramki znajdują się z prawej i lewej strony ekranu i zajmują cały ,,bok” telefonu. Poruszając palcem do góry i dołu, bronimy naszej bramki przed prawdziwym rywalem, bądź botem :)

s

Za swoją grę zdobywamy pieniążki. Mamy okazję na podwojenie swojej wygranej poprzez oglądanie sponsorowanych reklam. Za złote monety kupujemy ,,bramkarzy” w postaci paletek.

Achievementsy – mówi Wam to coś? :) Jeżeli lubicie wypełniać różne misje, pobierajcie jak najszybciej, nie ma na co czekać! :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button