Nonstop Knight – pomachaj mieczykiem i zdobywaj pieniądze

Lubicie gry, które nigdy się nie kończą? Bardzo dobrze się składa, bo w dniu dzisiejszym mam dla Was propozycję studia FlareGames, a mianowicie Nonstop Knight. Opisywana w tym wpisie aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i na iOS. Można w nią ,,pykać” ciągle, bądź z doskoku. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.

1

W Nonstop Knight wcielamy się w rolę rycerza – kobiety, bądź mężczyzny. W ręku dzielnie dzierżymy miecz i co jakiś czas ulepszamy posiadany sprzęt. Do pokonania mamy niezliczoną ilość przeciwników i ich bossów. Na szczęście wraz z naszym zaangażowaniem, rośnie również poziom zawodnika, a tym samym ilość złotych monet.

Za pieniądze ulepszamy posiadane już bronie, kupujemy nowe, uruchamiamy ładujące się co kilka sekund specjalne moce, czy dodajemy coś do ekwipunku.

Poruszamy się po planszy automatycznie. Decydujemy tylko o tym, co nasz bohater w danym momencie zrobi (chodzi tu typowo o bijatykę). Jeżeli nic nie zrobimy, ze swoją prędkością będzie zabijał każdego, kto wejdzie mu w drogę.

1

Kupić monety i specjalne wirtualne gadżety możemy za prawdziwe pieniądze w drodze mikropłatności, bądź w mój ulubiony sposób – poprzez oglądanie sponsorowanych reklam. Jeżeli więc nudzicie się niezmiernie, zabierajcie się za testy. Jestem przekonana, że apka przypadnie Wam do gustu :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button