Trener Genius Math – na problemy z matematyką

Jeżeli macie problemy z królową nauk, czyli matematyką, powinniście obowiązkowo zaopatrzyć swojego smartfona w aplikację o nazwie Trener Genius Math. Ta produkcja potrafi zdziałać cuda, kiedy przychodzi nam zmierzyć się z kartkówką z matmy, bądź pytaniem z tabliczki mnożenia. Aplikacja stworzona jest w banalny sposób, a dzięki kilkunastu minutom dziennie, które poświęcimy na korzystanie z niej, możemy mieć pewność, że tabliczka mnożenia nie będzie sprawiać nam problemów.

Konstrukcja aplikacji wygląda tak, jak możecie zauważyć wyżej. Na ekranie wyświetla nam się kratka z cyframi – na pierwszy rzut oka można ją sobie skojarzyć z sudoku. W dolnym lewym rogu widnieje liczba, jaką musimy uzyskać z sumy klikniętych cyfr. Żółty suwak symbolizuje czas, jaki pozostał nam do dokończenia danego zadania. Możemy w każdej chwili nacisnąć pauzę i pójść się odstresować. Na początku może się wydawać, że zadanie jest proste – być może dla studentów kierunków matematycznych na politechnikach. Okazuje się, że wybranie cyferek, z których w sumie ułożymy liczbę wyznaczoną w rogu nie jest takie proste, szczególnie, że kliknięte raz kwadraciki znikają i mamy do dyspozycji jedynie to, czego jeszcze nie wykorzystaliśmy.

Trener Genius Math  z całą pewnością przypadnie do gustu najmłodszym Czytelnikom appsblog.pl ze względu na formę, w jakiej można uczyć się matematyki. Polecamy – sami przetestowaliśmy i jesteśmy pewni, że nauka poprzez zabawę najlepiej wpłynie na Was, lub Wasze dzieci.

Pobierz Trener Genius Math za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button