Motor World Car Factory – zostań motoryzacyjnym magnatem

Długo szukałem w Google Play strategicznej gry mobilnej, która pozwoliłaby mi sprawdzić się w roli producenta i menedżera fabryki samochodów. Na szczęście, moje poszukiwania zakończyły się sukcesem, a dowodem na to jest wpis o apce Motor World Car Factory.

Podobnie jak w większości tego typu gier, w Motor World Car Factory naszym zadaniem jest rozkręcenie własnego biznesu. Tak jak wspomniałem we wstępie, opisywana apka skupia się przede wszystkim na branży motoryzacyjnej. Mamy więc możliwość rozbudowywania własnej fabryki pojazdów mechanicznych. W skrócie można to ująć tak, że musimy przekształcić firmę „Krzak” w nową prestiżową markę pokroju Mercedesa.

Rozgrywka w Motor World Car Factory polega nie tylko na zarządzaniu personalem zatrudnionym w naszej fabryce. Autorzy gry postanowili dać nam także szansę na projektowanie własnych samochodów i budowanie ich od podstaw. W sumie zmiksować ponad 150 pojazdów, co już na papierze wygląda bardzo dobrze. car

Motor World Car Factory to gra nastawiona również na integrację z Facebookiem. W apce mamy możliwość rekrutowania znajomych do pracy w naszej wirtualnej fabryce, wysyłania i odbierania giftów, a także – rzecz jasna – rywalizowanie z tymi, którzy uważają, iż są od nas lepsi.

Oprawa graficzna zastosowana w opisywanej produkcji to nic innego jak pikselowa robota. Stworzone w grze pojazdy, wirtualni pracownicy i inne elementy rozgrywki, czyli tak naprawdę wszystko zbudowane jest z widocznych dla oka pikseli. Osobiście lubię tego typu zabiegi. A Wy?

Motor World Car Factory do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button