AppSale – promocje w AppStore #81

Mam nadzieję, że dzisiejszy AppSale nie sprawi, że od temperatury za oknem i gorących przecen, będziecie parować z każdej strony. Produkcje, jakie przygotowałam dla Was w tym wpisie, to przede wszystkim gry, chociaż nie zabraknie również aplikacji do obróbki zdjęć i przygotowywania wspaniałych kolaży.

Oto aplikacje, jakie znajdziecie w tym wpisie: Possible Road, Skylanders Battlegrounds , L.O.R., Super Photo Collage, oraz Mooniz. 

Possible Road

Possible Road to dzieło Unity, więc możecie spodziewać się … zaskakującej przygody. Zasadniczo w grze nie robi się nic, poza sterowaniem białą kulką na płaskiej jak deska drodze. Droga, po której się przemieszczamy nie zawiera zakrętów, fantów do zbierania, ani żadnych power-upów.

Zastanawiacie się jaki jest sens tworzenia tego rodzaju gier? Szczerze powiedziawszy – ja również. Z tego względu przejrzała AppStore-owski opis. Twórcy uważają, że to gra dla każdego, kto ma dość przesytu formy nad treścią. Trzeba przyznać, że zasadniczo mają rację. Ja zachwycona nie jestem, ale może niektórym leniuchom się spodoba? :)

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Skylanders Battlegrounds

 Skylanders Battlegrounds to hicior dnia dzisiejszego, który został przeceniony z aż $5,99. Dzięki uprzejmości autorów, obecnie możemy nabyć gierkę za darmo. 

Opisywana produkcja to opatrzona w fantastyczną grafikę gra akcji. Poruszając się po zielonych kawałkach ziemi, zbieramy różnego rodzaju fanty (w tym diamenty, kawałki sera itp.), by w końcu rozpocząć walkę z przeciwnikami na arenie. Skylandersami nazywamy dziwne potworki, które nie przypominają żadnego znanego mi zwierzęcia.

Arena jest miejscem toczenia walk. Przeciągając palcami po planszy, sterujemy naszym bohaterem, wymierzając ciosy i chroniąc się ucieczką. Za zdobyte w grze monety i diamenty możemy kupować nowych bohaterów, oraz ulepszać tych już zdobytych.

Zdecydowanie – prawdziwy ,,must have” a w dodatku przeceniony z $5,99 na zero.

Item not available.

 

 

L.O.R.

Ta dziwnie brzmiąca z nazwy gra, to nic innego jak czysta strategia. Początkowo wybieramy swojego własnego LOR’a. Wszystkie są do siebie podobne – czarne z różnymi kolorami oczu – przyjemne futrzaki. Poza klasyczną rozgrywką mamy szansę na wykonywanie codziennych zadań, co wpływa na mobilizację gracza do powrotu do zabawy.

Naszym celem jest połączenie wszystkich LOR-ów w jednokolorowe zestawienia. Dotykając prawej strony ekranu, postaci przeskakują na prawo, analogicznie jest w przypadku pacnięcia lewej strony. Świetna zabawa dla każdej grupy wiekowej.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

Super Photo Collage

Jeżeli lubicie bawić się w fotografów, z pewnością zainteresuje Was aplikacja do obróbki zdjęć. Super Photo Collage to prosta, chociaż bardzo przydatna aplikacja dla każdego.

Wybieramy zdjęcia z galerii, bądź cykamy je na ,,szybko”. Wśród opcji narzędzia, znajdziemy dodawanie testu, zmianę kształtu zdjęć, dobieranie odpowiedniego efektu, miksowanie kolorów, oraz inne.

Sterowanie jest bardzo proste i intuicyjne. Wszystko dzieje się za pomocą jednego dotknięcia, dwukrotnego pacnięcia, bądź przeciągnięcia palcem po ekranie. Fajnie i wygodnie. Nie jest to może Photoshop, ale z pewnością zadowoli niezbyt wybrednych użytkowników.

Przecena aplikacji z $1,99 na zero.

icon
Super Collage for Hmp,Voyeur,ShazamWilson TjoaBusinessBezpłatneDownload

 

 

 Mooniz

Jeżeli jesteście głodni świetnych i kolorowych gier logiczno-zręcznościowych, pobierajcie jak najszybciej Mooniz. Wybierając jeden z trybów gry: classic, bądź rush. Decydując się na classic, przechodzimy przez kolejne levele, zbierając przy tym dodatkowe punkty i power-upy. Rush to taki hardkor w 90 sekund.

Poszczególne poziomy nie są początkowo trudne, lecz z czasem zaczynają się robić coraz bardziej zakręcone. Power-upy zbierane w trakcie rozgrywki przydają się na zbijanie większej ilości kulkowatych bohaterów. Należy liczyć się z czasem – każdy z leveli jest opatrzony limitem sekundowym, który w żadnym razie nie może zostać przeskoczony.

Ja lubię tego typu produkcje, więc chętnie pozostawię Mooniz na swoim jabłuszkowym urządzeniu. Polecam przetestowanie o zaprzyjaźnienie się z tą barwną i wciągającą produkcją.

Przecenka z $1,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button