Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #119

Wszyscy zaczynamy być zmęczeni końcówką zimy (chociaż nie tej kalendarzowej). Pogoda za oknem nie napawa wielkim optymizmem, a na pewno nie zachęca też do wyjścia na dwór. Nie ma co – trzeba posiedzieć w domu i zająć się czymś fajnym oraz pożytecznym. Proponujemy gry mobilne. Dla nas to najlepszy sposób na odstresowanie i mamy nadzieję, że dla Was także. W dzisiejszym odcinku Androidowych Okazji znów mamy dla Was mnóstwo ciekawych produkcji, które zostały przecenione. Skusicie się?

Thomas Was Alone

Prawdziwy hicior, w który można pograć nawet na konsolach najnowszej generacji. Thomas Was Alone to świetna platformówka osadzona w groteskowym świecie figur geometrycznych. Gracz kieruje tutaj postaciami będącymi kwadratami, prostokątami i tak dalej, odkrywając jednocześnie dalsze wątki fabularne.

Bez wątpienia ogromną zaletą opisywanej gry jest oprawa audiowizualna. Oryginalna grafika powinna spodobać się nawet tym nieco bardziej wymagającym, a muzyczka w tle i lektor opowiadający historię bohaterów to bardzo klimatyczny dodatek, bez którego trudno wyobrazić sobie tę produkcję.

Nie można też zapominać o tym, że Thomas Was Alone to coś więcej, niż zręcznościówka. Z racji tego, że postaci w grze mają różne umiejętności, musimy je w odpowiedni sposób wykorzystywać. Wierzcie lub nie, ale wcale to nie jest łatwe zadanie!

Do końca tygodnia można pobrać Thomas Was Alone w cenie niższej o ponad 50 procent. Nie zwlekajcie, jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tą apką!

Pobierz Thomas Was Alone 4,55 PLN w Google Play.

Hitman: Sniper

Czy trzeba w ogóle przedstawiać tę strzelankę? Hitman: Sniper to obecnie chyba jeden z najlepszych przedstawicieli swojego gatunku. Przeceniony został – co prawda – niewiele, ale obok takich wyprzedaży nigdy nie może przejść obojętnie.

Gracz stara się w Hitman: Sniper wykonywać powierzone mu zadania. Jak nietrudno jest się domyślić, każde z nich polega na zabijaniu konkretnych postaci. Podczas zabawy możemy korzystać z różnych rodzajów broni, dzięki czemu rozgrywka nie staje się zbytnio nudna.

Hitman: Sniper nie oferuje otwartego świata, co pozwoliło autorom na stworzenie naprawdę dobrze prezentującej się grafiki. Najlepiej będzie, jak ocenicie ją sami, a później zdecydujecie, czy pobrać tę grę. Pamiętajcie, że oferta jest limitowana!

Pobierz Hitman: Sniper za 10,74 PLN w Google Play.

Ghosts of Memories

Polska produkcja inspirowana hitem o nazwie Monument Valley. Kierujemy w niej czarodziejem, umiejącym władać żywiołami. Główne zadanie polega na doprowadzeniu bohatera do zaznaczonego celu. Rzecz jasna, po drodze czeka na nas znaczna ilość ruchomych lub statycznych pułapek.

Nasi rodacy nie zapomnieli o tym, że gracze uwielbiają wszystko co kolorowe, baśniowe, a jednocześnie tajemnicze. Każdego z tych określeń można w Ghosts of Memories używać w odniesieniu do każdej z plansz. A skoro już o nich mowa, jest ich wystarczająco, by bawić się przez dobrych kilka godzin.

Ghosts of Memories można dorwać o 70 procent taniej, niż na co dzień. Bierzcie i korzystajcie! :)

Pobierz Ghosts of Memories za 4,40 PLN w Google Play.

Adventure of Poco Eco

Świat inspirowany muzyką? Świetna rzecz! Możecie się o tym przekonać na własne oczy, instalując na swoim smartfonie grę Adventure of Poco Eco. Możemy Wam zagwarantować, że cały czas jest w niej co robić, a już na pewno – jest w stanie poprawić humor nawet najbardziej złej i przygnębionej osobie.

Adventure of Poco Eco to przygodówka, w której eksplorujemy mobilne krainy i rozwiązujemy masę łatwych lub nieco trudniejszych zadań. Chociaż wizualnie wydaje się być stworzona dla najmłodszych, spokojnie mogą w nią grać zarówno dzieci, jak i dorośli. Ba, nawet powinni!

Gra została przeceniona aż o połowę. Druga taka okazja może się już nie przytrafić, tak więc nie ma co Was namawiać – po prostu ją pobierzcie, póki jeszcze można! :)

Pobierz Adventure of Poco Eco za 4,99 PLN w Google Play.

Chainsaw Warrior

Przyszłość. Nowy Jork. Macie tylko 60 minut na uratowanie ludzkości przed zagładą. Waszymi oponentami są zombiaki. Co robicie? To proste – bierzecie do ręki piłę łańcuchową i ruszacie do akcji. Właśnie tak będziecie działać w Chainsaw Warrior.

Gra jest mobilną wersją popularnej planszówki, gdzie sporo zależy od losowanych przez gracza scenariuszy. Celem jest przetrwanie w świecie umarlaków. Co gorsza, wrogowie pojawiają się dzięki specjalnemu teleportowi, a to znacznie twardszy orzech do zgryzienia niż zwykłe cmentarzysko.

Chainsaw Warrior to apka charakteryzująca się naprawdę dobrym wyglądem. Nie powstydziłby się go żaden twórca komiksów, więc z całą pewnością spodoba się także i Wam!

Zabijanie zombiaków wiąże się teraz z kosztem niecałych 6 złotych. To oznacza, że tytuł został przeceniony aż o 80 procent!

Pobierz Chainsaw Warrior za 5,73 PLN w Google Play.

To jak, macie już swojego faworyta w naszym zestawieniu? Zgadujemy, że tak. W takim razie życzymy Wam miłej zabawy i zapraszamy na AppsBlog za tydzień. Znów będziemy mieli dla Was porcję fajnych, wyprzedawanych gierek. Aha, nie zapomnijcie też powiedzieć posiadaczom iPhone’ów, że dzisiaj pojawi się także AppSale :) .

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button