CatHotel – poprowadź koci hotel

CatHotel to świetna propozycja dla osób, które kochają koty, a same z jakiś względów ich nie posiadają (bądź posiadają te nieliczne, wredne sztuki :P ). Jeśli lubicie opiekować się wirtualnymi stworzeniami w pełnym tego słowa znaczeniu, gra będzie Waszą ulubioną odskocznią od codziennych obowiązków.

screen640x640

W grze wcielamy się w rolę właściciela hotelu dla kotów. Nasz hotel nie jest tylko sypialnią dla pozostawionych na wakacje zwierzaków. To miejsce z własną bawialnią, salonem piękności, jadalnią i gabinetem weterynaryjnym.

Każdy zwierzak, który do nas przychodzi, wstępnie musi być zbadany. W opisie właściciela wiemy co mu zazwyczaj sprawia przyjemność, a czasem również widzimy, jakie zabiegi musimy wykonywać, by nas podopieczny czuł się dobrze.

Początkowo dysponujemy tylko jednym miejscem dla czworonoga, lecz bardzo szybko awansujemy na złotą gwiazdkę i możemy przyjmować 2, a później więcej sierściuchów.

Nie liczcie na typowe zarządzanie hotelem. To będzie Wasz podstawowy obowiązek – dodatkowo musimy się liczyć z tym, że koty same się nie uczeszą, nie zbadają, nie nakarmią, nie pobawią i nie wyczeszą – w tym wszystkim uczestniczymy osobiście, biorąc do ręki szczotki, zabawki, stetoskopy, czy mleko :)

Zabawa jest przednia. Nic, tylko grać. Jeśli tylko macie ochotę na odstresowanie się w kocim raju, pobierajcie :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button