Anti- Terrorist Shooter – wytłucz terrorystów sam!

Shooterów w markecie nie brakuje, możemy znaleźć wśród nich kiepskie, gorsze, skoki na kasę i perełki. Oraz średniaki, w których przeciwników jest mnóstwo, amunicji mnóstwo, a zabawy… No właśnie tak sobie.

Anti- Terrorist Shooter należy właśnie do takiej grupy. Aplikację tę tworzyli programiści ze studia HappyBoy669 (nie brzmi to wam jak jakiś nick kiepskiego gracza?), które na swoim koncie ma dwa wyścigi quadów oraz symulator więziennego snajpera (któremu się przyjrzę). W tym tytule wcielamy się w tytułowego antyterrorystę, który jest na misji nie wiadomo gdzie i nie wiadomo w jakim celu. Ale są terroryści, jest broń, jest amunicja… To czemu nie postrzelać? Do wyboru mamy cztery pukawki: pistolet, karabin, ciężki karabin maszynowy i snajperkę. Przeciwników jest sporo i na spokojnie możemy przetestować każdą z broni, specjalnie nie martwiąc się o amunicję. Nieciekawie strzela się tylko i wyłącznie ze snajperki- mierzenie z lunety jest trochę niedokładne i niewygodne, ale oddalonych terrorystów możemy także eliminować za pomocą reszty arsenału. Tu na całe szczęście życie nie spada nam drastycznie na łeb, na szyję, jak prawdziwy bohater mamy do dyspozycji dość mocną kamizelkę kuloodporną, dlatego punkty zdrowia uciekają dość powoli, ale co każdą misję poziom trudności rośnie i coraz mniej tych punkcików zostaje pod koniec. Gra po jakimś czasie nudzi brakiem jakichkolwiek zwrotów akcji.

Technicznie gra wypada średniawo. Plansze niby ładnie wykonane, niby doszukać można się fuszerki. Dźwięk arsenału jest okej, chociaż szału nie ma i naprawdę trudno jest znieść wystrzał z pistoletu. Nie napotkałem żadnych ścinek w grze.

Skromne 4/10 – ot taki shooter, zainstalować, postrzelać, odinstalować i zapomnieć.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button