Gormiti: Shards of Power – Gormity potrzebują Twojej pomocy

Jeśli Wasze pociechy kolekcjonują figurki zwane Gormitami, na pewno ucieszą się z wiadomości, że jakiś czas temu w Google Play pojawiła się gra mobilna z ich bohaterami w roli głównej. Drodzy Czytelnicy, poznajcie produkcję o nazwie Gormiti: Shards of Power.

Fabuła gry Gormiti: Shards of Power nie jest za bardzo wyszukana. Pewnego razu złe stworzenia postanowiły zaatakować Wyspę Gorm i zrobić wszystko, by nigdy więcej nie zapanował na niej pokój. Naszym celem jest wcielić się w jednego z władców sił natury i poradzić sobie z beznadziejną sytuacją we wspomnianej krainie.

Rozgrywka w grze Gormiti: Shards of Power opiera się na walkach turowych. Pojedynek składa się z rund, w których mamy okazję zaatakować bądź bronić się przed atakami przeciwnika. Aby wykonać którąkolwiek z akcji, należy połączyć ze sobą co najmniej sześć kamieni mocy. Poziom trudności  nie jest najwyższy, tak więc myślę, że nawet i Wasze pociechy będą w stanie wygrywać niemal wszystkie starcia.

Oczywiście w produkcji z tego wpisu nie zabrakło systemu ulepszania wyposażenia głównego bohatera. Autorzy Gormiti: Shards of Power postanowili też każdego z gormitów wyposażyć w specjalne moce, dzięki którym rozgrywka jest nieco urozmaicona.

Oprawa graficzna zastosowana w Gormiti: Shards of Power nie jest majstersztykiem, ale wydaje mi się, że przypadnie do gustu każdemu – nawet tym, którzy nie należą do osób mało wymagających.

Gormiti: Shards of Power do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button