Ninja Killer: Zombies Run – uciekaj, wojowniku, uciekaj!

Wydaje Wam się, że wojownicy ninja nigdy niczego się nie boją, a z przeciwnikiem stają oko w oko nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, gra Ninja Killer: Zombies Run udowodni Wam, że wcale tak nie jest!

W produkcji Ninja Killer: Zombies Run wcielamy się w wojownika ninja, który biegnie przed siebie ile sił w nogach. Celem numer jeden jest zbyt szybko nie zginąć. Tak, dobrze przeczytaliście. Opisywana gra to bowiem nic innego jak runner, w którym nie da się wygrać, a po prostu chodzi o bicie rekordów punktowych.

W trakcie naszego wirtualnego biegu w apce z tego wpisu przychodzi nam unikać wielu przeszkód. Autorzy Ninja Killer: Zombies Run postanowili stworzyć wirtualne przeszkadzajki ściśle kojarzące się ze światem ninja, między innymi bambusy oraz otoczone kolcami kłody drzewa.ninja

Oczywiście, na planszach nie brakuje też złotych monet do zebrania. Żeby było ciekawiej – wirtualna waluta nie jest tutaj bezużytecznym dodatkiem, gdyż dzięki niej możemy kupować dodatki do gry w postaci nowych bohaterów.

Wirtualnym wojownikiem kierujemy w Ninja Killer: Zombies Run za pomocą odpowiednich gestów. Rzecz jasna, nie jest konieczne dotykanie ekranu, by biec przed siebie.

Audiowizualnie Ninja Killer: Zombies Run wygląda jak pierwszy lepszy runner. Mówiąc szczerze, niczym szczególnym się nie wyróżnia. Rozgrywka też mnie za bardzo nie wciągnęła, szczególnie, że co parę minut musiałem zaczynać grę od nowa, gdyż po prostu apka odmawiała posłuszeństwa.

Ninja Killer: Zombies Run do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 4/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button