Slalom Racing Simulator – slalom super gigant… na asfalcie

Jeśli przepadacie za grami, w których głównym zadaniem gracza jest jeżdżenie wirtualnym samochodem i wykonywanie określonych czynności – na pewno nie przejdziecie obojętnie obok Slalom Racing Simulator, gdzie każdy może sprawdzić się w roli kierowcy chcącego przechytrzyć pachołki znajdujące się na drodze.

Slalom Racing Simulator – jak wskazuje na to sama nazwa gry – wcielamy się w postać osoby kierującej czerwonym samochodem, a naszym zadaniem jest wykonywać na drodze slalom między pachołkami (oczywiście, goni nas czas!). Jeśli radzicie sobie dobrze w wirtualnych wyzwaniach polegających na parkowaniu auta – tutaj będziecie mogli mieć problemy. Wszystko dlatego, że gra stoi na dość wysokim poziomie trudności i bardzo dobrze odwzorowuje zachowania pojazdu w konkretnych sytuacjach.

W opisywanej produkcji nie mamy kilku trybów gry, nie możemy kupować wypasionych, sportowych samochodów ani też rywalizować ze znajomymi. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, iż Slalom Racing Simulator jest bardzo dobrą propozycją na kilkudziesięciominutową zabawę dla fanów motoryzacji.

Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch wirtualnych pedałów. Wiele pisać o nim nie trzeba, bowiem w każdej samochodówce ta kwestia pozostaje niezmienna. Warto natomiast chwilę zatrzymać się przy wyglądzie gry. Nie ukrywam, że Slalom Racing Simulator nie wywarł na mnie ogromnego wrażenia pod względem graficznym. Samochód nie jest jednak kwadratowy do bólu, a trafiając w pachołek nie niszczymy samochodu – nie jest więc z tym najgorzej.

Slalom Racing Simulator do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button