Snowdown Winter Edition 3D – czas zacząć bitwę na śnieżki!

Z racji tego, że za oknem nie widać śniegu, postanowiliśmy napisać Wam o produkcji, dzięki której będziecie mogli chociaż w jakimś stopniu poczuć klimat zimy. Snowdown Winter Edition 3D do gustu powinna przypaść przede wszystkim miłośnikom bitew na śnieżki, choć i fani wieloosobowych będą raczej zadowoleni.

Snowdown Winter Edition 3D akcja gry skupia się na walkach ludzi na tzw. piguły śniegowe. Sprawa jest prosta do wytłumaczenia, bo zapewne każdy z nas miał chociaż raz w życiu okazję uczestniczyć w czymś takim. Naprzeciwko siebie stają dwa zespoły, które walczą w śniegu, aż wyłoni się zwycięzca. Aby wygrać, należy jak najskuteczniej rzucać w przeciwników i – rzecz jasna – unikać ich ofensywy.

Opisywana produkcja stworzona została przede wszystkim z myślą o trybie wieloosobowym. Oznacza to, że w pojedynkę raczej dobrze bawić się nie będziemy, ale jeśli mamy kilku znajomych lubiących tego typu gry – rozgrywka wkręci nas na długie godziny.

Każde zwycięstwo w Snowdown Winter Edition 3D daje nam złote monety, które są wirtualną walutą. Za wspomniane pieniążki możemy rozbudowywać naszą postać, to jest zmieniać jej stron oraz kupować wszelkiego rodzaju ulepszenia dla kul śniegowych.

Audiowizualnie Snowdown Winter Edition 3D prezentuje się bardzo dobrze. Myślę, że niejedna gra na PC byłaby zadowolona, gdyby tak wyglądała. No to jak będzie – skusicie się na walkę w śniegu? ;)

Snowdown Winter Edition 3D do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button