AppSale – promocje w AppStore #16

Witajcie w nowym roku szkolnym. Wakacje się skończyły, ale nasz cykl AppSale, czyli AppStore’owskie wyprzedaże ciągle trwa. Jesteście ciekawi co w dzisiejszym odcinku przygotowaliśmy na Wasze jabłuszkowe urządzenia? Programy, jakie przedstawimy będą dopasowane do różnych grup wiekowych – każdy znajdzie coś dla siebie. Rodzice dla swoich pociech, uczniowie, oraz dorośli. Dzięki aplikacjom, które pobierzecie w dzisiejszym AppSale’u, będziecie mogli zaoszczędzić na porządny obiad ;)

 

cam1. Pencil Camera HD – program fotograficzny dla każdego. Jeżeli lubicie zabawę w niekonwencjonalne robienie zdjęć – aplikacja przypadnie Wam do gustu, ponieważ zawiera wiele ciekawych opcji, które pozwalają na tworzenie prawdziwych dzieł sztuki za pomocą naszych palców.

W opisywanej aplikacji nie robimy jedynie zdjęć – mamy szansę na nagranie filmu w zupełnie innym charakterze niż dotychczas. Film rysowany ołówkiem – brzmi ciekawie, prawda? Pencil Camera HD nie posiada jednej nakładki ,,ołówkowej”. Posiada wiele różnych funkcji, które umożliwiają tworzenie w kolorze, w czerni, z zamazaniem, i wiele, wiele innych.

W dzisiejszych czasach modyfikowanie zdjęć jest na porządku dziennym. Coraz modniejsze są nowoczesne – robione na stare, zdjęcia, oraz filmy.

Pobierz Pencil Camera HD za darmo w AppStore. Do tej pory za program trzeba było zapłacić $1,99.

 

xmas2. Xmas Room Decoration for iPad – pomimo tego, że do zimy jeszcze długa (mamy nadzieję) droga, już dziś przedstawiamy aplikację, która zachwyci wszystkich miłośników świątecznego czasu. W Xmas Room Decoration mamy szansę na stworzenie własnego wnętrza (podobnie jak w The Sims), a także na udekorowanie świątecznymi ozdobami wszystkiego, na co mamy ochotę.

Jeżeli lubicie bawić się w architekta wnętrz, projektowanie wystroju pokoju będzie dla Was prawdziwą przyjemnością. Do wyboru mamy wiele sof, stolików, bujanych foteli, choinek, gwiazdek, świeczników, łańcuchów, światełek, okien itp. Dla każdego coś dobrego.

Po zakończonej pracy, możemy wykonać zdjęcie wnętrza, podzielić się nim ze znajomymi z facebooka, lub wysłać mailem bądź smsem. Nie ma przeszkód w zachowaniu projektu na rolce od aparatu. Gra jest raczej przeznaczona dla najmłodszych Czytelników appsblog.pl.

Pobierz Xmas Room Decoration for iPad za darmo. Nie czekaj, aż cena wróci do normy ($0,99)

 

a+3. A+ Children sing along songs – aplikacja dla najmłodszych, pozwalająca na naukę śpiewania, czytania oraz powtarzania słów piosenki. Uruchamiając aplikację, na górnym pasku widnieją literki, po kliknięciu w które wyskakują nam zestawy przygotowanych rymowanych piosenek o tytule, zaczynającym się na naciśniętą literkę.

Każda piosenka jest śpiewana przez kobietę, mężczyznę, lub duet – na ekranie widzimy obrazek, oraz tekst piosenki, który możemy powtarzać razem z wokalistą. Plusem i jednocześnie minusem programu jest fakt, że nie ma możliwości ustawienia języka polskiego, co za tym idzie – wszystkie piosenki są wykonywane w języku angielskim.

Aplikacja A+ Children sing along songs to świetna rzecz dla rodziców, którzy nie mają dużo czasu dla swoich pociech, a chcą wykształcić wszystkie zmysły maluchów. Programu bez przeszkód można używać przed zaśnięciem, włączając wszystkie piosenki po kolei, za pomocą przycisku ,,play all”.

Pobierz A+ Children sing along songs w AppStore. Przecena z $2,99.

 

wordly4. Wordly, czyli słowna rywalizacja. Logujemy się za pomocą facebooka, lub maila, a następnie ustalamy swój login, którym będziemy się posługiwać podczas rozgrywek. Naszymi przeciwnikami są osoby z całego świata. Nasze zadanie jest proste: ułożyć ze scrabblowej planszy jak najdłuższe słowo, aby pokonać rywala.

Co jakiś czas na dolnym pasku pojawia się podpowiedź, możemy z niej skorzystać, jeżeli nie mamy pomysłu na żaden wyraz. Po wykonanym przez nas zadaniu, ruch należy do przeciwnika. Gramy, dopóki wszystkie literki są dostępne. Kiedy ekran zaczyna się czerwienić, musimy wytężyć swoje umysły jeszcze bardziej, bo czerwień oznacza zablokowane litery.

Dzięki grze online, mamy szansę dostać się na najwyższe miejsce w rankingu graczy. Lubicie rywalizację? Na co czekacie? Pobierajcie! Jeszcze wczoraj za aplikację trzeba było zapłacić $1,99.

Pobierz Wordly za darmo w AppStore.

 

marvel5. MARVEL War of Heroes – gra karciana stworzona przez najbardziej znanego producenta komików świata. W apce dostajemy szansę kolekcjonowania kart z bohaterami popularnych czasopism. Na samym początku dostajemy jednego z super herosów pod opiekę, a naszym zadaniem jest jego ulepszanie poprzez zdobywanie coraz to wyższych poziomów.

Zabawa w grze polega w głównej mierze na „expieniu” na różnego rodzaju znanych przeciwnikach konkretnych bohaterów oraz ulepszaniu umiejętności sterowanej przez nas postaci. Oczywiście, wszystko w miarę możliwości konkretnego herosa. Nie da się, na przykład, polepszyć pajęczego zmysłu u Silver Surfera, co jest raczej zrozumiałe.

Gra wymaga rejestracji bądź połączenia konta w grze z Facebookiem. Warto to zrobić, szczególnie jeśli jest się fanem komiksów Marvela. Zabawa z przyjaciółmi jest naprawdę przednia. To uczucie, gdy nasz Kapitan Ameryka pokonuje Hulka…bezcenne ;).

Przecena z $0,99 na $0,00. Pobierz MARVEL War of Heroes za darmo w AppStore.

 

sound6. Sound Touch to aplikacja dla najmłodszych. Jeżeli Twoje dziecko jest na etapie rozpoznawania dźwięków, lub obrazków, z pewnością w nauce pomoże mu opisywany program. Kolorowy, pełen obrazków, dźwięków i melodii Sound Touch zachwyci Twojego malucha. Apka podzielona jest na kilka kategorii, które znajdują się na dolnym pasku obsługi. Znajdziemy tak między innymi zwierzęta domowe i podwórkowe, takie jak pies kot, koń, świnka i inne.

Inne zakładki dają możliwość usłyszenia odgłosów wydawanych przez dzikie zwierzęta, ptaki, samochody, pociągi, statki, samoloty, bryczki, czy helikoptery, nie zabrakło oczywiście miejsca na instrumenty muzyczne (gitara, pianino, bębenek, harmonijka, wiolonczela, saksofon itp.). Ostatnie miejsce zajmują przedmioty znajdujące się w domu – klucze, pralka, telefon, garnki, zegary, czy drzwi.

Program z całą pewnością może wiele nauczyć. Maluchy najlepiej zapamiętują poprzez zabawę, lub dźwięki połączone z obrazkami – kiedy dotkną określonego przedmiotu – ukazuje się na całym ekranie obrazek, wraz z dźwiękiem, jaki dana rzecz wydaje. Na jednym obrazku się nie kończy. Jeżeli widzimy gitarę – każde kliknięcie w obrazek spowoduje uruchomienie innego zdjęcia, oraz innej melodii, dzięki czemu dziecko będzie kojarzyło przedmiot na wiele sposobów.

Pobierz Sound Touch za darmo. Przecena jest ogromna – do tej pory za aplikację trzeba było zapłacić $4,99.

 

Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas apki przypadły Wam do gustu. Jeżeli choćby jedna z nich trafiła do Waszego urządzenia – dla na to sukces i powód do dumy, ponieważ oznaczałoby to, że tworzymy coś, z czego czerpiecie radość. Podzielcie się w komentarzu informacjami o tym, na które programy się skusiliście :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button