Pro Zombie Soccer zadebiutowało na Androidzie

Każdego dnia w sklepie Google Play debiutuje ogromna ilość aplikacji, lecz tylko o niektórych premierach warto jest wspominać na łamach naszego blogu. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy przedstawić Wam grę Pro Zombie Soccer, która kilka dni temu zadebiutowała na systemie operacyjnym Android, a zapalonym graczom posiadającym sprzęt pracujący na iOS-ie znana jest już od dłuższego czasu.

Pro Zombie Soccer odniosło w AppStore ogromny sukces. Kilka razy można było tę grę znaleźć na liście najlepszych produkcji danego tygodnia, a i w TOP-30 2011 roku znalazło się dla niej miejsce, co z pewnością jest sporym osiągnięciem jak na produkcję, w której znów rolę główną odgrywają zombie.

Nic więc dziwnego, że twórcy opisywanej przez nas gry postanowili poszerzyć horyzonty i zamieścić swoją produkcję także w sklepie z aplikacjami na system Android. Czy jednak piłkarskie zombie przypadną do gustu Androidowcom? Na to pytanie odpowiedź poznamy za kilka miesięcy, kiedy ilość komentarzy będzie wynosiła przynajmniej ponad pięćset.

No dobrze, napisaliśmy już Wam jak wiele na mobilnym rynku osiągnęło Pro Zombie Soccer, lecz nie napisaliśmy nic o samej fabule aplikacji. Choć już sam tytuł wiele zdradza, to i tak warto napisać, że w produkcji opisywanej w tym wpisie gracz wciela się w sympatycznie wyglądającego chłopaka, który grając pewnego dnia w piłkę, natrafia na rzeszę atakujących zombie. Zadanie głównego bohatera polega natomiast na kopaniu futbolówki w kierunku atakujących go stworków.

Oczywiście sama rozgrywka nie opiera się tylko na zwykłym uderzaniu piłki (o ile w ogóle tak można nazwać ten „mecz” z zombiakami). Wraz z kolejnymi etapami gry mamy bowiem szansę na zdobycie dodatkowych umiejętności, dzięki którym zabijanie zombie jest jeszcze skuteczniejsze, a zarazem bardziej efektowne.

Jeśli chodzi o cenę Pro Zombie Soccer, to w Google Play wynosi ona trochę ponad 6 złotych. Zdecydowanie lepiej wygląda to w AppStore, gdzie płaci się za piłkarską grę z zombie około 4 złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button