Roller Quad – 360 stopni radości

Każdy kto lubi gry zręcznościowe w pełnym tego słowa znaczeniu, powinien zainteresować się Roller Quad. Autorzy oferują graczom 100 poziomów podzielonych na kilka światów, oraz możliwość rywalizacji ze znajomymi poprzez portale społecznościowe.

Obiektem, którym przychodzi nam zarządzać jest biała kulka z kwadratem w środku. Ów element przesuwa się dynamicznie w chwili, w której dotykamy prawej, bądź lewej strony. Naszym głównym celem jest dostanie się do portalu oznaczonego migającą kropką, a także zdobywanie gwiazdek umożliwiających odblokowanie kolejnych plansz.

Jak można się domyślić, na planszach spotkamy nie tylko miłe niespodzianki, ale także fanty, które stanowią elementy mające utrudnić nam zabawę. Wtoczenie kuli na kolce skutkuje natychmiastową porażką. To samo dzieje się w momencie, w którym wypadniemy z platformy.

Warto wiedzieć, że labirynty obracają się całkowicie – oznacza to mniej więcej tyle, że możemy się znaleźć po każdej ich stronie, walcząc tym samym z grawitacją.

Zręcznościówka jest wyjątkowo ładnie wykonana a poziom trudności nie zniechęca. Polecam ją wszystkim miłośnikom aplikacji mobilnych :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button