Swipe Me Out! – pochwal się jak zręczne masz palce

Swipe Me Out! to fajna gra zręcznościowa, która znalazła się w czwartkowych nowościach w AppStore. Jeżeli chcecie wziąć udział w ciekawej i dynamicznej zabawie, koniecznie przyjrzyjcie się bliżej ludzikom uciekającym przez zalewającą lochy lawę.

qef

Grę zaczynamy od krótkiego tutoriala, w którym dowiadujemy się na czym polega nasze zadanie. Okazuje się, że wcielamy się w rolę jednego z kilkunastu bohaterów i staramy się uciekać przed gorącą lawą, która wylewa się z jednej strony pomieszczenia.

Musimy wiedzieć, że nawet jeżeli w lochu widzimy 3 drzwi, to wcale nie oznacza, że każde są ratunkiem. Musimy odczekać sekundę i pędzić do tych, z których bije niebieska poświata. Żeby dostać się w dane miejsce, wystarczy wykonać gest przeciągnięcia na wyświetlaczu.

eqffeq

Podczas zabawy często zdarza nam się unikać przeszkód w postaci kół zębatych, kul ogniowych, strumieni z wodą, czy tym podobnych. Chwilami setna sekundy decyduje o tym, czy zostajemy na placu boju, czy to lawa dostaje punkt.

Zbierane podczas gry pieniążki umożliwiają odblokowywanie kolejnych bohaterów. Dysponujemy maszyną losującą, która za 500 złotych monet wybiera nam nową postać do kolekcji. Poza wyglądem, bohaterowie nie różnią się kompletnie umiejętnościami. Z tego więc powodu wszelkie mikropłatności moim zdaniem są bezsensowne w tym przypadku.

qefefq

Chcąc zarobić więcej kasy bez ślęczenia w aplikacji godzinami, możemy wskoczyć do działu ze sponsorowanymi reklamami i w kilkanaście sekund otrzymać ładny zapas pieniążków. Za wykonywane misje również dostajemy bonusy :) Fajnie, ładnie i wesoło.

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button