Nonstop Chuck Norris – niezniszczalny Chuck w ostrej bijatyce

 

Jeżeli przepadacie za grami, do których można zaglądać od biedy – raz na ruski rok, Nonstop Chuck Norris  w tej roli sprawdzi się doskonale. Nieskomplikowana i niewymagająca wiele zachodu aplikacja, w której Chuck Norris robi prawie wszystko za nas. Jedyne, czego się od nas wymaga, to odpowiedniego ulepszania bohatera i jego części… składowych ;)

W Nonstop Chuck Norris główny bohater porusza się po rozbudowanej planszy i niszczy swoich przeciwników. Korzysta z wybranych przez nas broni, by szybko i sprawnie radzić sobie z rywalami.

Wraz z zabijaniem kolejnych postaci, zdobywamy wirtualne środki, które następnie przeznaczamy na zakup odpowiednich atrybutów Chucka.

Norris jest w stanie radzić sobie z niebezpiecznymi typami również bez naszej obecności. Kiedy aplikacja jest wyłączona, bądź po prostu nie jesteśmy aktywni, znany półobrotowiec w powolnym tępie cyklicznie likwiduje napotkanych osiłków, a na zakończenie misji bierze udział w walce z bosem. Nasze zadanie ogranicza się do ulepszania broni, specjalnego ubioru, czy power-upów, bądź przyspieszeniu ataku poprzez dobieranie momentu uruchomienia boosta, czy wybrania jego rodzaju z dostępnych na pasku akcji w dolnej części ekranu.

W przerwach między kolejnymi starciami, mamy szansę na zdobycie dodatkowej wiedzy na temat Chucka Norrisa. Miłośnicy serii zapewne to docenią i chętnie będą czatować na dalsze nowinki.

Tego rodzaju gry nie są dla wszystkich. Jedni będą zachwyceni pomysłem, inni natomiast zanudzą się na śmierć (jak na przykład ja…) :).

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button