LostWinds2 – muzyczna platformówka na piątkę!

Pierwsza część LostWinds zdobyła ogromną popularność i zajęła najwyższe stopnie na podium w wielu konkursach. Jak sprawuje się kolejne dzieło studia Frontier? O tym przeczytacie poniżej!

LostWinds2 to pełna oryginalnych wizualizacji platformówka, w której bardzo dużą wagę przywiązano do oprawy dźwiękowej. Już po pierwszym uruchomieniu wiemy, że dalsza zabawa będzie tylko i wyłącznie przyjemnością. Trzeba się przygotować na to, że w tytule znajdziemy sporo historyjek, które przeplatają się pomiędzy samą akcją. To z nich dowiadujemy się o dalszych misjach i otrzymujemy instrukcje dotyczące nowych możliwości.

Produkcja nie jest podzielona na levele. Zaczynamy swoją przygodę w danym miejscu i po powrocie do gry, kontynuujemy zadanie. Wioskę w której przychodzi nam się poruszać, opętało niewiadomego pochodzenia zło. Musimy zrobić wszystko, by przywrócić spokój. Świat w LostWinds2 jest magiczny i bardzo wciągający. Gracz ma okazję na zapoznanie się ze starożytnymi ludami, które bez przerwy przewijają się w ,,migawkach”.

Sterowanie bohaterem jest wyjątkowe, gdyż odbywa się przy pomocy specjalnych gestów. Postać jest popychana przez nas siłą wiatru. To my dysponujemy tą siłą i decydujemy o jej mocy.

W trakcie gry przyjdzie nam pokonywać wrogów. Do tego posłużą nam różnego rodzaju zamrażacze i obiekty spotkane na planszy. LostWinds2 to przede wszystkim podróż wgłąb natury. Relaksacyjna muzyka sprzyja odprężeniu się i wciągnięciu w piękną historię.

Produkcja z tego wpisu idealnie nadaje się dla dzieci, jak i dorosłych. Nie ma w niej przemocy – wręcz odwrotnie – jest przepełniona harmonią i spokojem. Szczerze polecam.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button