Coloring Book for Me – kolorowanki dla dorosłych

Jeżeli jeszcze nie mieliście styczności z kolorowankami dla dorosłych, koniecznie nadróbcie zaległości. Nie dajcie się zwieźć infantylnym nazwom i teoretycznie dziecinnym obrazkom. Zabawa jest fantastyczna, wcale się nie nudzi, a dodatkowo relaksuje jak najlepszy masaż.

Coloring Book for Me to aplikacja, która dostępna jest w języku polskim na Androida i iOS-a. Autorzy oferują użytkownikom 7-dniową pełną wersję za darmo, pod warunkiem, że dane karty zostaną podane. Ja nie jestem miłośniczką tego rodzaju rozsyłania danych ze względu na to, że zazwyczaj zapominam o subskrybcji, a ta przedłuża się automatycznie, zabierając mi z konta miliony monet :)

Kolorowanka zawiera menu z kilkudziesięcioma kategoriami tematycznymi grafik. Każda jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Ekran możemy przybliżać w dowolny sposób, wybierać w dziesiątkach różnych palet kolorystycznych i oddawać się przyjemności kolorowania bardziej lub mnie zaawansowanych obrazków.

Gotowe dzieła możemy udostępniać znajomym, bądź zapisywać w pamięci telefonu. Żeby móc cieszyć się wszystkimi obrazami, musimy wykupić konto premium. Jeżeli się na to nie zdecydujemy i nie uruchomimy 7-dniowej opcji bonusowej, korzystamy z okrojonych zasobów (które w mojej opinii są zupełnie wystarczające). Ograniczeniom ulegają również używane barwy.

Codziennie odblokowujemy darmowy obrazek, który zazwyczaj jest udostępniany tylko dla VIPów. Po obejrzeniu sponsorowanych reklam możemy liczyć na dodatkowe atrakcje a przeglądanie popularnych zdjęć i nowych kolorowanek gwarantuje niekończącą się zabawę :)

Pobierz w Google Play, bądź w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button