Snail Bob 2 – ślimacza zajawka dla lubiących wyzwania

Snail Bob 2 to nowość, jaka pojawiła się w ostatni czwartek w AppStore i Google Play. Jeżeli przepadacie za logiczno-zręcznościowymi produkcjami, koniecznie powinniście bliżej przyjrzeć się słodkiemu ślimakowi o imieniu Bob.

Snail Bob 2 to druga część przygód przesłodkiego mięczaka :) W grze zastosowano język polski, dzięki czemu nie musimy głowić się nad tłumaczeniem poszczególnych słów. Do pokonania mamy całą masę leveli. Do dyspozycji graczy oddano 4 epizody, a w każdym z nich 25 poziomów, czyli w sumie 100 etapów.

Nie spodziewajcie się banalnej zręcznościówki. W Snail Bob 2 trzeba myśleć i to na dość wysokich obrotach. Często nie mamy zbyt wiele czasu na podjęcie ważnej decyzji. A te są kluczowe w zabawie. Musimy tak prowadzić swojego bohatera, by ten dotarł do wyjścia w całości.

Każdą planszę możemy pokonać maksymalnie na trzy gwiazdki. Tym razem nie otrzymujemy odznaczeń za punkty, lecz za zauważone i ,,pacnięte” gwiazdy na ekranie. Dodatkowymi fantami są puzzle. By móc dostać się do kolejnego epizodu, należy najpierw zebrać określoną liczbę gwiazd. By natomiast przejść do następnego levelu, trzeba co najmniej zaliczyć poprzedni etap.

Szata graficzna aplikacji jest bardzo sympatyczna. Nie mogę się czepiać w zasadzie niczego. Kwestie mikropłatności są poboczne, bowiem obejmują przede wszystkim wykupowanie nowych ubranek dla naszego podopiecznego, czyli wpływają ewidentnie na poprawę wyglądu ślimaka, a nie na jakoś gry (chociaż dokupienie żyć może składać się na poprawę jakości zabawy).

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button