Sniper Shooter – wciel się w rolę snajpera w tajnej misji

Produkcja, którą Wam właśnie przedstawiamy, jest jedną z lepszych, jakie testowaliśmy w ostatnim czasie. Jeżeli nie przeszkadza Wam sporo krwi na ekranie i pełnienie funkcji prywatnego snajpera, który rozwala wszystkich, którzy staną mu na drodze – pobierajcie grę bez obaw o jej jakość – dużo misji, specjalne zadania, szansa na sprawdzenie swojej celności i dokładności. Plan jest prosty: słuchać rozkazów, wyszukać cel i zabić.

Sniper Shooter daje wiele ciekawych możliwości. Między innymi, w każdym etapie otrzymujemy misję do wykonania. Przykładowo – nasz zleceniodawca opisuje miejsce i wskazuje rysopis osoby, którą musimy zabić jednym strzałem. W opisie możemy spotkać się z informacjami dotyczącymi wyglądu, lub sposobu zachowania.

Celownik to nasz najlepszy przyjaciel – dzięki niemu bez trudu pokonamy nawet najszybszego wroga. Zdarza się, że szef każe nam zabić dwie osoby w tym samym czasie – to zadanie nie należy już to najłatwiejszych, ponieważ gdy jeden ludzik usłyszy strzały, zaczyna uciekać – od naszego refleksu zależy, czy misja się powiedzie. Jeżeli nam się nie uda – trafiamy za kratki i powtarzamy misję od początku.

Twórcy gry przygotowali możliwość zabawy w multiplayer’a oraz specjalne achievementsy, które dodają pikanterii do całej gry. Etapów do przejścia jest bardzo dużo, dlatego nie trzeba martwić się na zapas o to, czy za chwilę gierka się nie skończy. Szata graficzna jest ciekawa – czarne ludziki w różnych częściach miasta.

Polecamy!

Pobierz Sniper Shooter za darmo w AppStore już teraz.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button