Seabeard – fani Minecrafta do boju!

Minecrafta nie muszę nikomu przedstawiać. Znana przygodówka nie traci na wartości i popularności. Na niej właśnie wzorują się najpopularniejsi wydawcy mobilnych aplikacji. Seabeard to produkcja podobna do wspomnianego bloczkowego dzieła, jednak podrasowana graficznie i opatrzona wieloma ciekawymi dialogami.

Gracz wybiera jedną z dwóch dostępnych postaci i wysłuchuje opowieści starca, który siedząc na swoim fotelu streszcza straszliwą historie o zrujnowanym przez złoczyńców mieście. Nas wybiera jako swojego pomocnika, który stawi czoła przeciwnościom losu.

Podobnie jak w Minecrafcie, w opisywanej apce przychodzi nam zbierać różnorodne fanty, by później móc z nich coś wyczarować. Co prawda na początku nasze cele ograniczają się do wypełniania questów, lecz z czasem autorzy dają nam pełną swobodę.

Podczas swoim podbojów będziemy zmuszani do brania udziału w niebezpiecznych wyprawach łodzią. Odwiedzanie sąsiednich wysp stanie się sposobem na przeżycie i poznanie nowych ludzi, którzy chętnie pomogą nam w odbudowaniu naszego małego świata.

Gra co prawda nie jest płatna, lecz do swojego pełnego funkcjonowania wymaga mikropłatności. Ja nie pokusiłam się o zapłatę, bo najnormalniej w świecie tego nie potrzebowałam.

Produkcja jest magiczna. Świat w niej stworzony jest bardzo kolorowy i ciekawy. Spodoba się szerokiej publiczności, czego jestem w 100 procentach pewna.

Jeżeli brakuje na Waszych urządzeniach gry, w którą będziecie mogli pykać przez kilka godzin dziennie, trafiliście w dziesiątkę. Seabeard od Backflip to jedna z najlepszych przygodówek, z jakimi spotkałam się w swojej karierze.

Sterowanie postacią jest intuicyjne – wystarczy dotykać wybranych miejsc na ekranie, by bohater, bądź bohaterka przemieściła się tam, dobierając swoją własną trasę. Kilkakrotne uderzanie w dany obiekt skutkuje zebraniem go, bądź spowodowaniem na nim jakiejś akcji. Warto zaglądać pod krzaczki, potrząsać drzewami i kamieniami. Złote monety kryją się wszędzie, a wtedy na nic nie trzeba wydawać prawdziwego szmalu ;)

icon
SeabeardHandCircus LimitedGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button