AppSale – promocje w AppStore #50

Właśnie dzisiaj AppSale obchodzi swoją 50 odsłonę. Cieszymy się, że jesteście z nami od kilkunastu tygodniu. Z okazji tego małego święta, życzymy Wam najlepszych przecen w AppStore :) Pięćdziesiąty wpis będzie wyjątkowy – otrzymacie linki do gier, które zostały przecenione z bardzo wysokich cen na zupełne zero. W tym poście znajdziecie tak produkcje, jak: PAC-MAN, Step Out Of Bed!, YodelOh Classic, N.Clock for Naruto, oraz Yummiloo Rainbow Power. Pierwszej aplikacji nie trzeba nikomu przedstawiać, druga zmusi Was do wykonania kilku czynności po zadzwonieniu budzika, abyście nie włączyli drzemki, po której obudzicie się za kilka godzin, trzecia zapewni sporo radości, czwarta umili fanom Naruto patrzenie na upływający czas, a piąta sprawi, że będziecie mieć w co grać w nudne wieczory.

 PAC-MAN

Pac-Man to nic innego, jak żółta kulka z zabawnym otworem gębowym, która ucieka przed złymi duszkami, zjadając po drodze różne smakołyki. Grzechem jest wręcz opisywanie tej produkcji, gdyż każdy powinien ją znać, jako prawdziwy klasyk, ale z myślą o najmłodszych Czytelnikach, postaram się w skrócie przybliżyć zasady gry.

Plansze w Pac-Manie charakteryzują się przede wszystkim neonową kolorystyką. Główny bohater porusza się po labiryntach z różną prędkością. Jego zadaniem jest zjedzenie wszystkich kropeczek i uniknięcie spotkania z kolorowymi duszkami. Widzicie na obrazku wyżej jedną większą zieloną kropkę? Ona właśnie jest Waszym bonusem – jeżeli ją zjecie, duszki zostają zamrożone, a Wy w tym czasie możecie je zjeść, bądź zająć się konsumowaniem reszty planszy.

Cóż ja mogę więcej powiedzieć… Każdy powinien znać Pac-Mana i przynajmniej raz w życiu w niego zagrać. Twórcy aplikacji wysoko wycenili swoją produkcję. Do tej pory trzeba było za nią zapłacić aż $4,99. Dzięki przecenom, macie szansę na pobranie apki za darmochę. Pobierz Pac-Mana za darmo w AppStore.

 Step Out Of Bed!

Czy zdarza Wam się nastawiać na noc budzik, a następnie rano włączać dziesiątki drzemek, żeby później spóźnić się do pracy? Od dzisiaj nie będziecie mieć już z tym problemu. Przedstawiam Wam Step Out Of Bed! – inteligentny budzik. Na czym może polegać inteligencja takiego narzędzia? Sprawdźcie poniżej…

Niby prosty budzik, nie wyróżniający się zbytnio niczym, poza ładnym interfejsem. Co kryje w sobie ta cwana minka? Jeżeli ustawicie w narzędziu odpowiednią opcję, aplikacja będzie wymagała od Was (po wstaniu) przejście kilku kroków w celu upewnienia się, że nie poszliście spać dalej. Jeżeli Wam się uda, będziecie mogli wyłączyć alarm. Jeżeli nie – będzie dzwonił do upadłego. Oczywiście w opcjach możecie ustawić drzemkę, która jest niezwykłą przyjemnością po porannym przebudzeniu.

Jeżeli podobnie jak ja, macie problemy z porannym wstawaniem, koniecznie zaopatrzcie swoje jabłuszkowe urządzenia w Step Out Of Bed! Możecie być pewni, że z tym budzikiem nie spóźnicie się nigdy do pracy (o ile nie lunatykujecie ;). Pobierajcie, póki apka jest za free. DO tej pory trzeba było za nią zapłacić $0,99. Pobierz budzik za darmo w AppStore.

 YodelOh Classic

Aplikacja oj nazwie YodelOh Classic jest tak samo oryginalna, jak jej nazwa. Zadanie gracza w opisywanej grze polega na zbijaniu punktów wyświetlających się na ekranie tak szybko, jak to jest tylko możliwe. Nad lizakami z punktami znajduje się górnik wspinający się na górkę. Naszym celem jest zdobycie jak największej ilości punktów i opóźnienie upadku, jaki i tak grozi mężczyźnie o tyle minut, ile tylko możliwe.

Od razu nadmienię, że aplikacja nie trafiła do mnie. Jakoś nie mogę pojąć jej reguł i celu, do którego dążymy. Nie rozumiem powiązania lizaków z punktami, punktów z górnikiem i górnika z owcami. Nie pojmuję również dlaczego owce uderzają górnika za każdym razem, kiedy trafimy w złego lizaka. Nie potrafię również znaleźć dobrej odpowiedzi na pytanie: jaki związek mają owce z górnikiem i balonami, latającymi nad głową mężczyzny.

Mam szczerą nadzieję, że któreś z Was napisze mi w komentarzu swoje wrażenia związane z odbiorem tej produkcji. Jestem ciekawa, czy tak samo podchodzicie do jej fabuły, jak ja. Tak, czy inaczej, YodelOh zostało przecenione z $1,99 na zero. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 N.Clock for Naruto

 N.Clock for Naruto to kolejna produkcja, z którą nie wiążę swojej przyszłości. Nie jestem fanką Naruto, co prawdopodobnie jest powodem, dla którego opisywane narzędzie do mnie nie przemawia. Postaram się jednak być obiektywna. Produkt z Naruto w roli głównej to aplikacja, po uruchomieniu której, włącza się tapetę, a raczej obrazek z różnymi postaciami Naruto.

Poza zegarkiem, który jest dość mało czytelny pośród burzy włosów bohatera na ekranie, dostępnych jest kilka przydatnych narzędzi. Znajdziecie tam między innymi stoper, minutnik, oraz budzik. Każde z narzędzi jest oczywiście utrzymane we wspomnianym stylu. Osoby, które lubią tego rodzaju postaci, powinny być zachwycone możliwością konfigurowania zegarka ze swoimi ulubieńcami.

Podsumowując: osoby lubiące Naruto powinny być zachwycone. To jedno z nielicznych narzędzi, które zawiera znane postaci na każdej możliwej stronie. Jeżeli nie znacie tego motywu, bądź za nim nie przepadacie – odpuśćcie sobie. Przecena z $0,99. Chętni mogą pobrać apkę za darmo w AppStore.

 Yummiloo Rainbow Power

Kiedy za oknem pogoda nas nie zachwyca, warto uruchomić aplikację, która stworzona została po to, aby tworzyć tęczę. Jesteście ciekawi w jaki sposób ona powstaje? Może się zdziwicie, ale niezbędne są w tym przypadku różne rodzaje owoców i warzyw. Od ich koloru zależą barwy tęczy!

Na obrazku wyżej widzicie maszynę do tworzenia tęczy. Jest ona w 100 procentach podporządkowana Waszym zadaniom. Jeżeli uda Wam się skompletować odpowiednią ilość owoców i warzyw w danym kolorze, zapełnicie jeden z pięciu kolorów na palecie. Kolejnym zadaniem będzie znalezienie reszty barw. Wszystkie potrzebne składniki znajdziecie w ogródku. Jeżeli jakieś warzywo zgnije, będziecie musieli włożyć je do kompostownika, żeby nie zaraziło pleśnią innych pyszności.

Kropki na czerwonym wagoniku oznaczają ilość potrzebnej barwy. Jeżeli nie widzicie na obrazku żadnych owoców pasujących kolorem do barwy wózka, musicie poczekać na to, aż dojrzeją, lub na opad deszczu. Rzodkiewki, truskawki, pomidory, jabłka i czereśnie tylko czekają na zebranie. Nie spóźnijcie się – światu potrzebna jest tęcza! Przecena z $1,99. Pobierz aplikację za darmo w AppStore.

Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni z tego, co przygotowaliśmy dla Was w ten piękny, niedzielny dzień. Podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzach. Jesteśmy niezwykle ciekawi na jakie produkcje się skusiliście! Trzymajcie się ciepło i uważajcie na silne wiatry :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button