Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #13

Witajcie w Androidowych Okazjach. Przed nami trzynasty odcinek serii. Długo zastanawialiśmy się nad tym, czy nie zrezygnować z pechowej liczby i pójść numerek wyżej. Doszliśmy jednak do wniosku, że historia zna wiele przypadków, w których trzynastka okazała się szczęśliwa. Mamy więc nadzieję, że i tym razem tak będzie – że dzięki przecenom, o których napiszemy w tym wpisie, nigdy więcej nie będziecie przesądni co do numerów.

Next Launcher 3D Shell

Zdecydowany number one, jeśli chodzi o przeceny w tym tygodniu. Aplikacja Next Launcher 3D Shell to narzędzie, które zmieni wygląd wewnętrzny Waszego sprzętu z Androidem nie do poznania. Dzięki temu prostemu programowi już nigdy więcej nie będziecie musieli spoglądać na standardowy widok ekranu startowego. Będzie natomiast mieli okazję stać się posiadaczami niepospolitego, trójwymiarowego pulpitu.

W Next Launcher 3D Shell ikonki rozmieszczone są na figurach przypominających plastry miodu. Ekran startowy w launcherze składa się z co najmniej kilkunastu tego typu elementów. Oczywiście, możemy dostosowywać liczbę do własnych potrzeb i modyfikować ją na wiele sposobów. Nie zabrakło też opcji, dzięki której możemy przesuwać się z jednego pulpitu na drugi. Wszystko to – rzecz jasna – w niezwykle efektownym stylu.

 

Dla kogo przede wszystkim przeznaczony jest opisywany program? Dla osób, które cenią sobie oryginalność i lubią kombinować z wyglądem Androida. Niestety, Next Launcher 3D Shell to również narzędzie tylko dla posiadaczy smartfonów z sporą ilością pamięci RAM oraz wydajnym procesorem.

Na co dzień apka kosztuje $16,99. Obecnie można ją mieć za połowę mniej. Cena może i wysoka, ale zadajcie sobie pytanie – czy lepiej jest raz zapłacić za porządny launcher, czy pobrać kilka, by mieć tylko i wyłącznie mętlik w głowie? Pobierz Next Launcher 3D Shell za $8,99 w Google Play.

Runtastic PRO

Znakomita aplikacja dla biegaczy i osób aktywnie spędzających każdy dzień. Runtastic PRO jest bez dwóch zdań największym konkurentem znanego i pewnie przez wielu z Was stosowanego Endomondo. Co oferuje opisywany program? Przede wszystkim pozwala nam na kontrolowanie przebiegu naszego treningu sportowego. Dzięki niej, wiemy ile dokładnie przebiegliśmy, jaką ilość kalorii spaliliśmy oraz poznajemy dokładne statystyki naszych poczynań.

Runtastic PRO posiada ciekawą opcję, która automatycznie zatrzymuje czas biegu w momencie, gdy na chwilę się zatrzymujemy. Jest to znakomita opcja dla osób trenujących w mieście, gdzie niemal non-stop napotyka się na trudności w postaci chociażby czerwonych świateł. Oczywiście, w programie nie mogło zabraknąć także kalendarza pozwalającego nam na planowanie poszczególnych treningów wraz z wyznaczaniem konkretnych ścieżek. Fajną funkcją jest informowanie na żywo znajomych, jak idzie nam trening i vice versa. Jest to, według mnie, ogromny motywator.

Runtastic PRO daje ogromne możliwości. Dzięki niemu możemy wyznaczać sobie codzienne cele i dążyć do nich. Uważam, że każdy, kto poważnie zajmuje się bieganiem – powinien się w niego wyposażyć. Ile na co dzień kosztuje apka? Dokładnie $4,99. Obecnie wartość programu wyceniana jest na $0,99. Pobierz Runtastic PRO za $0,99 w Google Play.

Breach & Clear

Jeśli należycie do fanów strzelanek, ale sporo czasu spędzacie również nad różnego rodzaju produkcjami strategicznymi – jest to idealna propozycja dla Was. Dzięki Breach & Clear będziecie mieli okazję wcielić się w postać dowódcy jednostek wojskowych, wykonujących przeróżne zadania. Gra oferuje wiele prawdziwych jednostek, między innymi, amerykańskich i kanadyjskich.

Rozgrywka w grze nie polega tylko na eliminowaniu wrogów. Bardzo istotną rolę odgrywa w niej strategia. Przed wykonywaniem którejkolwiek z misji musimy dobrze przemyśleć każdy ruch naszych podopiecznych, tak by podczas trwania akcji nie było okazji do popełnienia jakiegokolwiek błędu. Do przejścia jest w sumie 20 poziomów, w których mamy okazję skorzystać z aż 30 elementów wyposażenia.

Pod względem audiowizualnym Breach & Clear prezentuje się niezwykle dobrze. Elementy plansz wyglądają realistycznie, a towarzyszące rozgrywce dźwięki bardzo dobrze wpasowują się w klimat produkcji. W normalnych okolicznościach gra kosztuje prawie dwa dolary. Obecnie można dorwać ją za połowę mniej. Pobierz Breach & Clear za $0,99 w Google Play.

Flight Control

Kolejna gra w tym odcinku, w której należy udowodnić swoje umiejętności taktyczne. Produkcja Flight Control pozwala nam wcielić się w postać osoby pilnującej porządku na lotnisku, czyli mówiąc prościej, dbającej o to, by nadlatujące samoloty nie miały ze sobą kontaktu. Prosta sprawa? Zdecydowanie nie.

Tak jak już napisałem, Flight Control naszym celem jest niedopuszczenie do wypadku na pasach startowych. Początkowo przychodzi nam obsługiwać małą ilość maszyn, lecz z biegiem czasu sytuacja ta zaczyna ulegać zmianie,  więc robi się zdecydowanie trudniej.

Wygląd produkcji nie powala na kolana. Widziałem już jednak tego typu gry prezentujące się dużo gorzej, tak więc nie ma co przesadnie narzekać. Najważniejsze, że nie każda plansza wygląda identycznie, a i dźwięki nie doprowadzają do szewskiej pasji. Obecnie za Flight Control trzeba zapłacić $0,99. Do niedawna cena wynosiła dwa razy tyle. Pobierz Flight Control za $0,99 w Google Play.

Timely

Wprawdzie o tej apce było już tydzień temu, ale naprawdę warto przypomnieć o tej przecenie. Tylko jeszcze przez kilka dni budzik o nazwie Timely wraz ze wszystkimi dodatkami można mieć całkowicie za friko. Mimo że sama aplikacja na co dzień jest bezpłatna, za każdy element dodający jej funkcjonalności trzeba było zapłacić.

Jeśli chcielibyście, by budzik wyłączał się dopiero wtedy, gdy rozwiążecie działanie matematyczne, przejdziecie mini-gierkę czy potrząśniecie z odpowiednią siłą telefonem – nie powinniście w ogóle zastanawiać się nad pobraniem opisywanego tutaj programu. Szczególnie, że wyróżnia się on nie tylko ciekawymi funkcjami, lecz również bardzo oryginalną i miłą dla oka oprawą graficzną oraz wpadającymi w ucho melodyjkami wybudzającymi.

Jeśli chcecie oszczędzić kilka złotych, wejdźcie do Google Play i pobierzecie Timely. Zazwyczaj za cały komplet dodatków trzeba zapłacić ponad 10 złotych. To się nazywa przecena, prawda? Pobierz Timely i dodatki do niego za darmo w Google Play.

Na dziś to już koniec. Mamy nadzieję, że trzynastka nie okazała się dla Was pechowa i znaleźliście wśród podanych propozycji coś dla siebie. Tradycyjnie już prosimy Was o pisanie wszelkich uwag na temat naszego cyklu, a także zamieszczanie poważnych (POWAŻNYCH!) propozycji dotyczących rozwoju Androidowych Okazji.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button