Adventure Time: Heroes of Ooo – Final Fantasy w cartoonowym świecie

W Google Play jakiś czas temu opublikowano grę Adventure Time: Heroes of Ooo, która związana jest z dość popularną ostatnio kreskówką o nazwie Pora na Przygodę. Nie byliśmy sobą, gdybyśmy wspomnianej produkcji nie pobrali i nie przetestowali. Jeśli ciekawi jesteście, do jakich wniosków doszliśmy podczas naszych testów – przeczytajcie resztę tego wpisu.

W grze Adventure Time: Heroes of Ooo wcielamy się w dwóch głównym bohaterów znanej kreskówki, Jake’a, który jest gadającym psem oraz Finna – chłopaka zakochanego po uszy w księżniczce, nieruszającego się z domu bez plecaka. Naszym zadaniem w opisywanej produkcji jest uratowanie córki króla. Fabuła może i niezbyt oryginalna, ale sama gra do najgorszych na pewno nie należy, co – szerze mówiąc – nieco mnie zdziwiło.

Rozgrywka w Adventure Time: Heroes of Ooo przypomina nieco tę z klasyka Final Fantasy. Oznacza to, że zwiedzamy wirtualny świat sterowanymi przez nas postaciami i staramy się radzić jak najlepiej z każdym napotkanym wrogiem. Oczywiście, w trakcie naszej przygody nie brakuje misji do wykonania oraz różnego rodzaju przedmiotów do zdobycia.

Mimo że – jak się pewnie domyślacie – gra z tego wpisu nie oferuje wielogodzinnej rozgrywki, miło spędza się nad nią czas. Miłośnicy skomplikowanych produkcji możliwościami Adventure Time: Heroes of Ooo będą z pewnością zawiedzeni, lecz reszta – nie powinna. Szczególnie, tyczy się to osób, które lubią ze swoim młodszym rodzeństwem bądź dziećmi obejrzeć jedną czy dwie bajki.

Opisywana produkcja dostępna jest w Google Play za darmo. Fanów kreskówek do jej pobrania raczej nie będę musiał długo namawiać ;)

Adventure Time: Heroes of Ooo do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button