Kropki – kolejna mobilna wersja gry ze szkolnej ławki

Małymi kroczkami zbliżają się wyczekiwane przez wszystkich uczniów wakacje. Oznacza to, że większość osób będzie w szkolnych ławkach więcej czasu spędzać, grając w różne gry, aniżeli czytając nudne podręczniki. Dla tych, co lubią popularną zabawę w kropki, a do tego nie chcą marnować kartek w zeszycie, przygotowaliśmy na koniec dzisiejszego dnia ciekawą propozycję w postaci aplikacji mobilnej.

Zasady gry w kropki są dość proste. Gracze dysponują dwoma kolorami kropek, a zwycięzcą zostaje gracz, którego kropki otoczą punkcik zaznaczony przez rywala. Nieskomplikowane, a na pewno pozwalające miło spędzić czas w szkole.

Nasz wpis miał jednak dotyczyć aplikacji mobilnej, a nie samej gry znanej ze szkolnej ławki, dlatego teraz przejdziemy do omówienia najważniejszych funkcji opisywanego przez nas programu. Jesteście gotowi?

Zacznijmy od tego, co w produkcji Test Labu nam się podoba (za chwilę przejdziemy do wad, nie martwcie się ;)). Na pierwszym miejscu na pewno należy zamieścić oprawę graficzną której szkolny klimat pozwala nam przeżywać w trakcie gry takie same emocje jak te, które towarzyszą rywalizacji na tradycyjnej kartce papieru.

Warto wspomnieć także o tym, że autorzy mobilnych „Kropek” usprawnili wybór miejsca, w którym ma pojawić się wybrany przez gracza punkt. Otóż aby zamieścić na wirtualnej kartce kropkę, musimy na wybrany fragment nacisnąć dwukrotnie, co niemal całkowicie eliminuje problem wyboru niepożądanego miejsca.

Niestety, „Kropki” mają również swoje wady. Do najpoważniejszych, według nas, zaliczyć trzeba to, iż gra nie pozwala nam na grę w trybie „Single Player” ani rozgrywkę chociażby przez bluetootha, co mogło by się przydać na wypadek, gdyby wredny nauczyciel kazał przenieść się naszemu koledze na inną ławkę.

Szkolną aplikację od Test Labu można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Warto? Jeśli macie wielu znajomych chętnych do gry, to na pewno tak.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button