History Eraser – proste i skuteczne usuwanie historii

Każdy z nas pewnie już nieraz usuwał historię ze swojego telefonu. Nasz blog czytają zapewne osoby, które tylko wymazują wysłane i odebrane wiadomości tekstowe. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że większość użytkowników smartfonów chce usuwać także historię przeglądarki internetowej, wbudowanej wyszukiwarki albo przeglądanych aplikacji w Google Play. Dlatego właśnie w dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam dość prosty w obsłudze, a do tego skuteczny, program History Eraser, dzięki któremu już nikt z Waszych znajomych nie będzie miał możliwości sprawdzenia jakie strony często odwiedzacie ;).

Niektórzy z Was zapewne powiedzą, że w telefonie z Androidem można znaleźć opcje pozwalające na usuwanie historii, na przykład, wybieranych numerów czy chociażby wspomnianej już przez nas skrzynki odbiorczej SMS. Także i większość programów, z których korzysta się w trybie online (m.in. przeglądarki internetowe), oferuje wymazywanie śladów naszych poczynań za pomocą jednego prostego przycisku.

Oczywiście, trudno jest nam nie zgodzić się z tym faktem. Musicie jednak zdawać sobie sprawę z tego, że usuwanie historii w pojedynczych aplikacjach wcale nie jest takie proste i na pewno trzeba poświęcić na to przedsięwzięcie kilka minut. A przyszło przecież nam żyć w czasach, gdy cenna jest każda zaoszczędzona sekunda, prawda?

Na szczęście EZMob Apps wpadło na pomysł i stworzyło program, dzięki któremu możecie za pomocą dosłownie jednego „guziczka” usunąć całą historię wybranych narzędzi – od wyszukiwarki w Google Map do logów nieodebranych połączeń.

Opisywany przez nas program charakteryzuje się przede wszystkim prostotą. W History Eraser nie znajdziecie ładnie prezentującego się interfejsu, lecz za to możecie być pewni, że aplikacja skutecznie wyczyści Waszą historię, a Wy nie będziecie już musieli martwić się o to, że ktoś z Waszych znajomych dowie się, na jakie strony lubicie wchodzić bądź czyje zdjęcie na Facebooku wczoraj oglądaliście. Uważamy, że lepiej jak program jest skuteczny, niż ładnie wygląda. Dlatego właśnie postanowiliśmy opisać Wam produkt EZMob Apps.

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że History Eraser oferuje kilka opcji pozwalających na automatyczne czyszczenie historii. Jeżeli więc do tej pory musieliście ręcznie usuwać wszystkie pozostawione przez Was w telefonie „ślady”, to na pewno aplikacja z tego wpisu zmieni Wasze dotychczasowe, monotonne życie.

History Eraser można pobrać z Google Play za darmo. Gdybyście natomiast chcieli podziękować autorowi aplikacji za stworzenie pomocnego programu, istnieje możliwość kupienia płatnej wersji narzędzia.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button